gece modu

Özgür: Bu tip insanları neden......

Özgür, Nurettin Yıldız için şöyle yorum yapmıştır: Bu tip insanları neden veriyorsunuz site olarak onca düşünürün arasına bir kaç sapkın koyunca çocuklara yanlış örnek olmaz mı? Düşün...

Özgür adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Özgür adlı misafirimizin Nurettin Yıldız için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Nurettin Yıldız sözleri için Nurettin Yıldız fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Özgür, Nurettin Yıldız için yorumu:
Bu tip insanları neden veriyorsunuz site olarak onca düşünürün arasına bir kaç sapkın koyunca çocuklara yanlış örnek olmaz mı? Düşünün. Bu Yobazın igrenç dolu videoları var Özellikle Evlilik çocuk evliğini hakkında Vakti saati zamanı yokmuş bulduğun yerde diyor bunlar deve sidiği içe içe cinsellikten kafayı bozmuşlar.! Kaldırın bunu kaldırmıyorsanız sizide kınıyorum rıza gösterdiğiniz için.

Bu yorumu beğendiyseniz Nurettin Yıldız hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Akıllı diye bilinen birçok erkeği aptal bir kadınla görebilir insan, ama akıllı bir kadını asla aptal bir erkekle göremez.
Erica Jong Sözleri
İnsan bir gün gırtlaklayacağı tavuğu sevmeye kalkarsa, aç kalır!
Tuncel Kurtiz Sözleri
Caddeler kırık şemsiyelerden geçilmiyor. İstanbul bu akşam ağlıyor. Rüzgâr derinden esiyor. Kalbi kırık, boynu bükükler yerine.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Mağlubiyet bizim kaderimizde yoktur. Bir süreliğine imtihan olmak vardır.
Nurettin Yıldız Sözleri
Aşk 'seni seviyorum çünkü sana ihtiyacım var' diye başlar, 'sana ihtiyacım var ..çünkü seni seviyorum' diye olgunlaşır.
Erich Fromm Sözleri
Yıkım bir hediyedir. Yıkım dönüşüme değişime giden yoldur.
Elizabeth Gilbert Sözleri
İnsan sinip kaldıkça dehşete tahammül eder, fakat düşünmeye kalkıştı mı, onu öldürür bu dehşet.
Erich Maria Remarque Sözleri
İnsanın her şeyi iyi tanımasını engelleyen iki şey vardır: biri ruhunun önüne perde çeken utanma, öteki de kendisine tehlikeyi gösterip büyük işlemlere girişmekten yüz çevirten korku.
Desiderius Erasmus Sözleri
İki şeye hakkım var: özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim, çünkü kimse beni canlı tutsak edemez.
Che Guevara Sözleri
Kimse kendini nasıl koruyacağını bilmediği bir silahı piyasaya sürmez.
Tess Gerritsen Sözleri
Hayat benden almış alacağını... Bu saatten sonra kafamın koparılacağını bilsem, bir kibrit çöpümün bile elimden alınmasına izin vermem. Yok öyle oluruna bırakmalar, sabreden dervişler filan...
Servet Saygınoğlu Sözleri
Yetenek yoksa sanatçı olmaz, ama çalışmadıkça yetenek hiç bir işe yaramaz.
Emile Zola Sözleri
Hükümetler, yurttaşlarının taleplerini dikkate almak ve çözümler bulmak yerine bu talepleri görmezden geliyor ve bu talepleri dış müdahalelerin malzemesi, sermayesi haline dönüştürüyor.
Hrant Dink Sözleri