gece modu

Metallica fanı: EN SEVDİYİM YÖNETMEN......

Metallica fanı, Steven Spielberg için şöyle yorum yapmıştır: EN SEVDİYİM YÖNETMEN. İndiana Jonas ve diger filmlerini severim. Bu arada ben de kahve içmekden nefret ederim Hemde çocukluğu mdan beri tadınd...

Metallica fanı adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Metallica fanı adlı misafirimizin Steven Spielberg için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Steven Spielberg sözleri için Steven Spielberg fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Metallica fanı, Steven Spielberg için yorumu:
EN SEVDİYİM YÖNETMEN. İndiana Jonas ve diger filmlerini severim. Bu arada ben de kahve içmekden nefret ederim Hemde çocukluğu mdan beri tadından nefret ederim.İkimiz de yükselen yengeç burcuyuz. Hatta Stephan King Salvador Dali Shakespear Albert Anistatin de

Bu yorumu beğendiyseniz Steven Spielberg hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Bir filozofu hiçbir şey yapmak mümkün değildir.
Napolyon Sözleri
Ülkesinin insanlarının sorumsuzluğu yüzünden bir ülkenin komünist olmasına seyirci kalamayız. Meseleler, Şilili seçmenlerin kararına bırakılamayacak kadar önemlidir.
Henry Kissinger Sözleri
Ahlaksız insan başaramayacağı işi üstlenen kişidir.
Ludwig van Beethoven Sözleri
Hollywood'dan sıkıldım. Broadway'i özlüyorum.
Al Pacino Sözleri
Siz bilmezsiniz albayım : insanlık tek başına kollarımda can verdi. Yanında kimseler yoktu.
Oğuz Atay Sözleri
Göz göze geldiğimiz ilk günden beri memleketisin ruhumun...
Emre Karataş Sözleri
Bilgi deneyimden gelir. Bilgi malumat değildir. Bilmenin tek yolu deneyimlemektir.
Albert Einstein Sözleri
Bir hakikati yok etmek istiyorsan; ona iyi saldırma. Onu kötü savun!
Ali Şeriati Sözleri
Aydınlarımızı yorduğumu biliyorum. Solumuzu ürküttüğümden kuşku duymuyorum. Şaşırmıyorum; yüreği dağlanmış ve iradesi çökertilmiş olanların gıdası yanlışlardır ve yanlışlar, bunları rahatlatıyor.
Yalçın Küçük Sözleri
Yazar terziye benzer, her yazdığı bir yama eder... Her yazdığını yaşarsa eğer kırk yamalı pantolonla gezer.
Murat Keçeci Sözleri
İçeride irtica, dışarıda fundamantalist gelişmeler denilerek işte bu insanlığı kurtarıcı saadet nizamından insanımız uzaklaştırılmak istenmiştir.
Necmettin Erbakan Sözleri
Kitap alırken seçici olmak gerekiyor. Piyasada bir sürü kitap var. Elimizde ölçüler olmalı. Kitabın yazarı, yayınevi, dili, üslubu, konusu vesaire önemli. Birilerinin medyada dayatmasıyla değil kendi tercihlerimizle, bize uyanı bulup almak lazım.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır.
Andre Maurois Sözleri