gece modu

Metallica fanı: Kos koca Tarantinoya hi......

Metallica fanı, Quentin Tarantino için şöyle yorum yapmıştır: Kos koca Tarantinoya hiç yorum yok. Ayıp yaa. James Hetfield sözlerini artırın valaha yoksa birdaha buraya gelmem! Ben onun için bu siteye geldim her...

Metallica fanı adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Metallica fanı adlı misafirimizin Quentin Tarantino için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Quentin Tarantino sözleri için Quentin Tarantino fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Metallica fanı, Quentin Tarantino için yorumu:
Kos koca Tarantinoya hiç yorum yok. Ayıp yaa.
James Hetfield sözlerini artırın valaha yoksa birdaha buraya gelmem! Ben onun için bu siteye geldim her gün de geliyorum!!!

Bu yorumu beğendiyseniz Quentin Tarantino hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir.
Edward Norton Sözleri
Sevmediğin birine asla "seni seviyorum" deme. İçinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme. Kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme. Sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme, çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadığın birini kendine aşık etmektir.
Müşfik Kenter Sözleri
Ülkedeki ahlak bunalımının bir kaynağı da; ana babanın çocuk eğitiminde tuttukları yoldur.
Namık Kemal Sözleri
İnsanlar bugün hâlâ altmışların tabaklarından kırpıntılarla idare ediyor. Hâlâ müzik ve düşüncelerin etrafında dolaşıyorlar.
Bob Dylan Sözleri
Istırabın dağladığı sevgi kuvvetlidir.
Selma Lagerlöf Sözleri
Bütünün kendisi olan bu kozmosu ne bir tanrı, ne de bir insan meydana getirmiştir. O, daima belli ölçülere göre yanan, belli ölçülere göre sönen ezeli ve ebedi ateştir.
Herakleitos Sözleri
Bazı pişmanlıklar tekrar yaşanacak kadar büyülüdür.
Kaan Murat Yanık Sözleri
Gel sevelim, sevileni seveni. Sevgisiz suratlar gülmüyor canım. Nice gördüm dizlerini döveni. Giden ömür geri gelmiyor canım.
Neşet Ertaş Sözleri
Başkasına yararı dokunan insan en kusursuz insandır.
Sofokles Sözleri
Ey güzellik Aşkta gör kendini Aynanın övgüsünü bırak.
Tagore Sözleri
İdeolojiler, uçurumları aydınlatan hırsız fenerleri.
Cemil Meriç Sözleri
Adalet yoksa kuralları koyan kuralsızlar vardır.
Zata Sözleri
Zamanlarının büyük bir kısmını para kazanmak ve saklamakla geçiren insanlar, sonunda en çok istediklerinin satın alınamayacak şeyler olduğunu anlarlar.
Aldous Huxley Sözleri