gece modu

Metallica fanı : ÇOK GÜZEL! Yılmaz Er......

Metallica fanı , Yılmaz Erdoğan için şöyle yorum yapmıştır: ÇOK GÜZEL! Yılmaz Erdoğanı severdim, ama şimdi daha çok seviyorum♥...

Metallica fanı adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Metallica fanı adlı misafirimizin Yılmaz Erdoğan için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Yılmaz Erdoğan sözleri için Yılmaz Erdoğan fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Metallica fanı , Yılmaz Erdoğan için yorumu:
ÇOK GÜZEL! Yılmaz Erdoğanı severdim, ama şimdi daha çok seviyorum♥

Bu yorumu beğendiyseniz Yılmaz Erdoğan hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Asla vazgeçmeyin! Yüzüstü yere serilseniz bile, hala ileriye doğru hareket ediyorsunuz demektir.
Victor Kiam Sözleri
Umut tırnak gibidir: Kestikçe büyür.
Sezgin Kocabaş Sözleri
Kader önünde sonunda öyle veya böyle günahlarımızın bedelini önümüze koyar. Görünen ya da görünmeyen zaman içinde herkes günahlarının bedelini öder. Bunu bilen adam kimseye kızmaz, gücenmez, kimseyi aşağılamaz, kimsenin arkasından konuşmaz, kimseyi itham etmez, kimseden nefret etmez, kimseye kin tutmaz. Bunu bilen adam karşılaştığı aksiliklere şaşmaz. Önüne çıkan maddi-manevi engellerin kendi günahlarından başka bir şey olmadığını bilir.
Epiktetos Sözleri
Düzyazı şeklinde düşünen zihni bırak. Şiirle düşünen bir başka zihin türünü uyandır. Hece uzmanlığını bir kenara koy. Yaşam tarzın şarkılar olsun. Zihinden sezgiye geç. Kafadan, kalbe. Çünkü kalp, gizemlere daha yakındır.
Osho Sözleri
Her sonucun fiziksel ve mantıksal sebepleri vardır. Sen o sonuca ya kadar dersin ya şans. Kader kabulleniş şans ise ihtimallerin neticesidir.
Zata Sözleri
Sanata gereken ilgiyi göstermemek suçtur.
Hasan Nail Canat Sözleri
Geri dönersem, daha beter! Aynı korkunç yollardan bir kez daha geçmem gerekecek. Oysa ilerlersem, yolun düzelebileceği umudu var.
Oriana Fallaci Sözleri
Bir kızın en sevdiği şarkıyı iyi dinleyin, çünkü orada tüm söylemeye korktuğu şeyler gizlidir.
Ayşe Kulin Sözleri
Ey başkalarının acısıyla kaygılanmayan, sana insan demek yakışık almaz..
Sadi Şirazi Sözleri
Evren insan için uyumsuzdur ve bilinemez.
Albert Camus Sözleri
Heves ettikleriniz, bedelini ödemeye razı olmadan sahip olmak istediğiniz ödüllerdir. Tutkuyla istedikleriniz ise, uğruna büyük bedeller ödemeyi göze aldığınız isteklerinizdir. Bir hedefi elde etmek için harekete geçtiğinizde karşılaştığınız ilk zorlukta bırakıyorsanız, bu davranışınız o hedefi gerçekten istemediğiniz bir işareti olabilir.
Mümin Sekman Sözleri
Yoksul kişi, cömertliğin aynasıdır. Sakın aynaya karşı gönül kırıcı sözler söyleyerek o aynayı buğulandırma!
Mevlana Sözleri
İşte hayatın en güzel tarafı da buydu; her şey olabilirdi, her ne kadar olasılıksız olursa olsun olabilirdi, olasılık dışı olan bir olay mutlaka olurdu.
Adam Fawer Sözleri