gece modu

Metallica fanı: Çok teşekür ederim, ......

Metallica fanı, Lars Ulrich için şöyle yorum yapmıştır: Çok teşekür ederim, eklediyiniz için♥...

Metallica fanı adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Metallica fanı adlı misafirimizin Lars Ulrich için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Lars Ulrich sözleri için Lars Ulrich fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Metallica fanı, Lars Ulrich için yorumu:
Çok teşekür ederim, eklediyiniz için♥

Bu yorumu beğendiyseniz Lars Ulrich hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
İş isteyin, iş vermezlerse ekmek isteyin. Ekmek vermezlerse, ekmeğinizi alın.
Emma Goldman Sözleri
Tekliyor işte çağın çarkına okuyan çark ve durdu muydu birgün bu kör, avara kasnak bir zincir yitirenler bir dünya kazanacak sen de o dünyadansın sınıfın bil safa gel hava döndü işçiden, işçiden esiyor yel..
Can Yücel Sözleri
İnsanlar ne yapmaları gerektiğini değil, daha çok ne olduklarını düşünmelidirler.
Meister Eckhart Sözleri
Gidersen; iki y'arada bir derede yine sever miyiz birbirimizi?
Emre Karataş Sözleri
Benim felsefem, özünde, hayattaki ahlaki amacı kendi mutluluğunu olan, varlığının yegane amacı ve en yüce eseri olarak yaratıcı üretkenliğini gören kahramansı bir varlık, bir insan konseptidir.
Ayn Rand Sözleri
Konuşurken hiçbirşey söylemeyebilirsiniz, fakat susarken değil.
Elazar Benyoetz Sözleri
Her varlık sona akar. Gecede kaybolur gündüz. Yaz, kışa dökülür. İnsan, ölüme. Gecenin sonu nehar, kışın akıbeti bahar. Çizginin berisi dünya, ötesi başka diyar. üjdeler olsun ölümde hayat var! Güller, misal! Güller ki, bir baharda yiter, bir baharda biter. Güller ki. Bugün ağlar, yarın güler.
Ömer Sevinçgül Sözleri
En kötü durumlarda bile, insanın şükredecek şeyleri vardır ve bazen kurtuluş, umduğundan daha yakındır. Hatta ölüme gittiği sanılan yol, kurtuluşuna giden yolun ta kendisi bile olabilir.
Daniel Defoe Sözleri
Yarın asla gelmez her zaman bugün vardır.
Osho Sözleri
Tek başına aşk insana bir şey yapmaz. Aşk insanın sefilliğini, zayıflığını, hiçliğini ortaya çıkardığı için öldürür.
Metin Üstündağ Sözleri
Benim en kötü hikayemi, en güvendiğim insanlar yazdı.
Cemal Safi Sözleri
Ben senin hem zorba hem de gautama olmanı isterim, ama aynı anda. Birinden birini seçmen gerekmez. Zorba dünyayı temsil eder; tüm çiçekleri, yeşillikleri, dağları, ırmakları ve okyanuslarıyla. buda ise gökyüzünü temsil eder; tüm yıldızları, bulutları ve gökkuşaklarıyla. dünya olmadığında gökyüzünün bir anlamı olmaz. Gökyüzü dünya olmadan gülemez. Gökyüzü olmadığında dünya ölü olur. İkisini bir araya getirin, orada varlığın dansı başlar. Dünya ve gökyüzü birlikte dans eder, ve orada bir kahkaha oluşur. Neşe vardır, kutlama vardır.
Osho Sözleri
Evrenin size anlamlı gelmek gibi bir yükümlülüğü yoktur.
Neil deGrasse Tyson Sözleri