gece modu

Okuyucu: Öyle bir din ki: Bizi ......

Okuyucu, Jonathan Swift için şöyle yorum yapmıştır: Öyle bir din ki: Bizi birbirimize nefret ettirriyor. Aynı zamanda bu din, bizi birbirimize sevdirmiyorda. Jonathan Swift...

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Jonathan Swift için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Jonathan Swift sözleri için Jonathan Swift fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Jonathan Swift için yorumu:
Öyle bir din ki: Bizi birbirimize nefret ettirriyor. Aynı zamanda bu din, bizi birbirimize sevdirmiyorda. Jonathan Swift

Bu yorumu beğendiyseniz Jonathan Swift hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Anlaşılamadığını anladığın an, gerçek yalnızlıkla tanışacaksın. Başkalarının tarifleridir seni yanıltan, sözlüğe gerek yok, alfabeyi bilmen yeterli.
Zata Sözleri
Kardeşler dört kısımdır: 1-sana ve kendine yararı olan. 2-sana yarara olan 3-senin zararına olan. 4-ne sana ve ne de kendine yararı olan.
Hz Hüseyin Sözleri
Herkes, dedi, merak içinde; ölümden sonra hayat var mı diye. Boşuna düşünürler sanki, hayat varmış gibi ölümden önce.
Teoman Sözleri
Her şey, zevk ve acı vermesi bakımından iyi ya da kötü olarak adlandırılır.
John Locke Sözleri
Hiç kapıldın mı o hisse. Gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden .
Chuck Palahniuk Sözleri
Gelme aklıma! Çünkü geldin mi gitmek nedir bilmiyorsun...
Emre Karataş Sözleri
Bağışlamanın en iyi yolu, unutmaktır.
Boris Vian Sözleri
Bilinçsiz korku, uykunun çok karakteristik bir özelliğidir.
George Gurdjieff Sözleri
Bütün bekleyiş boşunadır. Sorunlarınızın çözülmeleri için zamana bel bağlamak kendini aldatmaktır. Kendi haline bırakılan gelecek ancak geçmişi tekrarlar. Değişim ancak şimdi olabilir, asla gelecekte değil.
Nisargadatta Maharaj Sözleri
Kadın doğmuyoruz, kadın oluyoruz.
Simone de Beauvoir Sözleri
Sabahın alacakaranlığında uyanmak sana zor geliyorsa, şu düşünceye başvur: İnsanca bir yaşam için uyanıyorum. Eğer, doğuşumun nedenini ve evrene getirilişimdeki amacı yerine getireceksem yine de somurtkan olabilir miyim? Yoksa yatmak ve örtüler altında kendimi sıcak tutmak için mi meydana getirildim?
Marcus Aurelius Sözleri
Sevgi, insanın valörüs sorununun yanıtıdır.
Erich Fromm Sözleri
İnsan nedir bilir misin olric.? -nedir efendimiz.? '-ağaçları kesip onlardan kağıt yapan sonrada o kağıtlara 'ağaçları koruyunuz' yazandır..
Oğuz Atay Sözleri