gece modu

Ahmet: Güzel olmuş ya......

Ahmet, Philip Kindred Dick için şöyle yorum yapmıştır: Güzel olmuş ya...

Ahmet adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Ahmet adlı misafirimizin Philip Kindred Dick için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Philip Kindred Dick sözleri için Philip Kindred Dick fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Ahmet, Philip Kindred Dick için yorumu:
Güzel olmuş ya

Bu yorumu beğendiyseniz Philip Kindred Dick hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren, her yeni ilişkide temiz sayfa açtım diyenlere sesleniyorum: sizin defter kaç ortalı?
Yılmaz Erdoğan Sözleri
Bir iktidar için en tehlikeli insan hüküm sürmekte olan batıl inançlardan ve tabulardan bağımsız olarak konuları kendince yorumlayıp çözümleyebilen insandır. Çünkü böyle birisi kaçınılmaz olarak iktidarın sahtekar, akli dengesi olmayan ve asla katlanılamaz olduğuna karar verir.
Henry Mencken Sözleri
İyi geçinmek, iki kişinin kusursuz olmasıyla değil, birbirlerinin kusurlarını hoş görmesiyle olur.
Oğuz Atay Sözleri
Yozluk, ideolojik planda, bir yanlışlıklar kokteylidir.
Yalçın Küçük Sözleri
Elinizi vicdanınıza koyun, bu ülkede Fars ya da Arap mimar, sanatkâr tarafından yapılmıştır diye bir sanat eserini gördünüz mü?
Ali Demirsoy Sözleri
Güzel vücutlar boş suratlar, benimse yenmiş tirnaklarım titrek ellerim var.
Teoman Sözleri
Allah bazen elinden oyuncağını alır yerine daha iyisini vereceği için, sen dert etme Can, O seni senden daha çok düşünür.
Uğur Koşar Sözleri
Gerçek aşk, bazen duyusal zevk sonrasında ortaya çıkan aşktır: eğer öyleyse, ölümsüzdür; Diğer tür kaçınılmaz olarak eski yönelir, çünkü sadece fantezidir.
Casanova Sözleri
Tövbe kapısı açık dediysek,yeni günahlara koşman mı gerek?
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Bir intihar olayı okuyunca, insana buz gibi ter döktüren şey, pencerenin demirlerinde asılı duran narin ceset değil, intihardan hemen önce o kalpte olup biten şeydir.
Simone de Beauvoir Sözleri
Sevgilim seni anlatmaya tutulmuş bir güneş saatinden apaçık başlamalı.
Küçük İskender Sözleri
Etiketler seni yanıltır. Etiketlerin arkasında kalan insanı gör. İnsanların gözlerine bak, sözlerine, kartvizitlerine, onlar hakkında söylenenlere değil. Bugün seni en çok yoranı, üzeni sen de başkalarına yapma. Yalana değil, gerçeğe, insana bak. Bazen bir bakış, bazen bir dokunuş. Ben, herkesi koşulsuz kucaklıyorum. Herkes ben, ben herkesim.
Aret Vartanyan Sözleri
Ne umut korkudan vazgeçebilir, ne de korku umuttan.
Baruch Spinoza Sözleri