gece modu

Okuyucu: Bazı Ateistlerde kendi......

Okuyucu, Hz Muhammed için şöyle yorum yapmıştır: Bazı Ateistlerde kendi sitelerinde Katılmadığı görüşlere yer verebiliyor kötü yanlış bulduğunu insan yayar mı? Hem reddiyorum hem kabul ...

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Hz Muhammed için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Hz Muhammed sözleri için Hz Muhammed fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Hz Muhammed için yorumu:
Bazı Ateistlerde kendi sitelerinde Katılmadığı görüşlere yer verebiliyor kötü yanlış bulduğunu insan yayar mı? Hem reddiyorum hem kabul ediyorum durumuna düştüklerini ne zaman anlıyacaklar?
Ben bunlara kafası karışık diyorum henüz farkında değil. İnsan virüsü siler aksi halde bütünü kaplarsa sistem çöker... Bu tiplerin sayesinde cehalet en koyu karanlık evresini yaşıyor. İki yüzlülük mü dersiniz ? Korku mu dersiniz? Sağlantı mı dersiniz? Çıkar mı dersiniz? Ama kişilikleri henüz oturmadı bu kesin. Hastalıklı tavırlar bunlar...!

Bu yorumu beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Aslında, sanat tarihinde devrimci diye nitelenebilecek tek bir olgu bile bulmak güçtür. Sanat özü gereği yapıcıdır. Devrim dengenin sekteye uğramasını ima eder. Devrimden söz etmek, geçici bir kaostan söz etmek demektir. Oysa sanat kaosun tersidir. Yaşaya
Igor Stravinsky Sözleri
Kim eksik olursa olsun, toplantıları zamanında başlat.
H. Jackson Brown Sözleri
Orta sınıf ailelerin, bir milyoner için yapılan vergi kesintisinin bedelini çocuğunun okul parasıyla ya da ev taksitleriyle ödemesini reddediyorum.
Barack Obama Sözleri
Gelmesen önemli degil, gelsen önemli olurdu.
Özdemir Asaf Sözleri
Akıl da bir tarla gibi ekilmeye ve bakılmaya ihtiyaç duyar.
Marcus Tullius Cicero Sözleri
Korkulacak tek şey korkunun kendisidir.
Franklin Delano Roosevelt Sözleri
Doğayla savaş halindeyiz. Eğer kazanırsak, kaybedeceğiz.
Hubert Reeves Sözleri
Değmiyor bazen uğruna yorulduklarımız.
Nazım Hikmet Sözleri
Hayat istenmez, dostum. Onu size verirler.
Albert Camus Sözleri
Daha az duyarlı olabilsem, insanları daha az sevebilsem, midem de sinirlerim de sağlamlaşır, demir gibi olurdu. Keşke vurdumduymaz olabilseydim.
Charles Dickens Sözleri
Dikkatimi vermeye çalıştım ama dikkat beni verdi.
Lil Wayne Sözleri
Dilediğim herşey olmuyor çabalar bazen çok nafile. Nargilenin dumanına benzer hayallerim,sadece beni zehirler ve uçup gider.
Ceza Sözleri
BeIki sonbahar gibi, beIki de son kez bakar gibi...
Serkan Özel Sözleri