gece modu

hoppa: mesajları çok güzel......

hoppa, Sabahattin Eyüboğlu için şöyle yorum yapmıştır: mesajları çok güzel...

hoppa adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, hoppa adlı misafirimizin Sabahattin Eyüboğlu için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Sabahattin Eyüboğlu sözleri için Sabahattin Eyüboğlu fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
hoppa, Sabahattin Eyüboğlu için yorumu:
mesajları çok güzel

Bu yorumu beğendiyseniz Sabahattin Eyüboğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Sevgi senin sahip olmadığın şeyi bırakmanı gerektirir ve sevgi sana her zaman sahip olacağını vermeye hazırdır. Sevgi sana kendi özünü verir, ego seni kendi özünden gizlemeye devam eder. Sevgi seni kendine açar.
Osho Sözleri
Aşk acısı mırıldanır; bilgi acısı konuşur; arzuların acısı fısıldar; fakirlik acısı yalvarır. Ancak ortada aşktan daha derin, bilgilerden daha şerefli, arzulardan daha güçlü ve fakirlikten daha acı bir üzüntü daha vardır. Ancak gözleri yıldızlar gibi parlak olan bu acı dilsizdir, hiç sesi çıkmaz.
Halil Cibran Sözleri
Duyduğum yoktu ne vakittir Güvercin sesi, kumru sesi, pencerede; İçime gene Yolculuk mu düştü, nedir? Nedir bu yosun kokusu, Martıların gürültüsü havalarda; Nedir? Yolculuk olmalı, yolculuk.
Orhan Veli Kanık Sözleri
Beyazlardan korkmalısın dediler bana ama burda bütün suçları benim ırkım işliyor.
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Sevdiğini elde edemezsen, elde ettiğini sevmeye çalış.
Guillaume Corneille Sözleri
Sebebi ne seni bir bıçak yarası gibi hatırlamamın? Sen böyle uzakken senin sesini duyup, yerimden fırlamamın sebebi ne?
Nazım Hikmet Sözleri
Çoşku senin doğandır, Meditasyon bunu sana hatırlatıyor.
Osho Sözleri
En büyük mutluluk, hür düşünceli olmaktır.
Anatole France Sözleri
Savaşta bütün gecikmeler tehlikelidir
John Dryden Sözleri
Beni yargılamayın, bırakın istediğim gibi mutlu olayım.
Miley Cyrus Sözleri
Dogmalar ve kurallar, insanın doğal yetilerinin akla uygun kullanılışının ya da daha doğru bir deyişle kötüye kullanılmasının bu mekanik araçları, erginleşme ve olgunlaşma için sürekli bir ayakbağı olurlar.
İmmanuel Kant Sözleri
Hayat böyledir işte. Ona hazırlanamazsın, Onun için hazır olamazsın. Güzelliği, mucizesi de budur. Seni hep hazırlıksız yakalar, hep sürpriz yapar. Gözlerin varsa her anın bir sürpriz olduğunu ve önceden hazırlanmış hiç bir cevabın işe yaramayacağını görürsün.
Osho Sözleri
Eski dostlar bir makâma geldikleri zaman hemen yeni dostlar aramaya başlarlar. O sırada eski dostlarını kaybetmeye başlarlar.
Hasan Nail Canat Sözleri