gece modu

Neşet Ertaş Öğretmen: bir sonraki dersimde az......

Neşet Ertaş Öğretmen, Aziz Sancar için şöyle yorum yapmıştır: bir sonraki dersimde aziz sancarı anlatırken sözlerinide söyleyeceğim...

Neşet Ertaş Öğretmen adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Neşet Ertaş Öğretmen adlı misafirimizin Aziz Sancar için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Aziz Sancar sözleri için Aziz Sancar fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Neşet Ertaş Öğretmen, Aziz Sancar için yorumu:
bir sonraki dersimde aziz sancarı anlatırken
sözlerinide söyleyeceğim

Bu yorumu beğendiyseniz Aziz Sancar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Benim teorilerimden biri, erkeklerin gözleriyle sevdikleridir. Oysa kadınlar kulaklarıyla severler.
Zsa Zsa Gabor Sözleri
Yarım somunun var mı? Bir ufak da evin? Kimselerin kulu kölesi değil misin? Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya? Keyfine bak:en hoş dünyası olan sensin..
Ömer Hayyam Sözleri
Tek bir kelimeden binlerce anlam çıkardığım günler de oldu, yazılan uzun cümleleri görmezden geldiğim günler de. İnsanlara inanmaya çalışmaktan yoruldum.
Tezer Özlü Sözleri
Uzağı çok iyi göremiyorum ama en uzağımın kim olduğunu iyi biliyorum...
Emre Karataş Sözleri
Ne mutlu adı sanı bilinmeyene; İpeklere, kürklere bürünmeyene; Anka gibi iki dünyadan da geçip Bu viranede baykuşa dönmeyene.
Ömer Hayyam Sözleri
Kendin pahasına olduktan sonra tüm dünyayı kazansan eline ne geçer?
Sokrates Sözleri
Dürüst insan 'çare' bulamadığında, derin bir sukûta bürünür; hesabı olan ise sürekli kendini kandıracak 'bahaneler' üretir.
İhsan Fazlıoğlu Sözleri
Dönüm noktalarıyla doluydu hayat. İnsanın bunu anlaması için çok yaşaması yeterli değildi, çok şey yaşaması da gerekirdi. İşte o dönüm noktalarında hissederdi insan uçurumun kenarında yol aldığını. Ve uçurumun kenarına gelmişse bir insan orası hayatın akışının değişeceği yerdi. Kaderin kırılma noktasıydı adeta. Önce ki yazgıya çekilmiş bir çizik, bundan sonrası için kandan şırıngayla katibin kalemine çekilen mürekkepti.
Serhat Kılıç Sözleri
Ahlaki yargılama ve mahkum etme, dar kafalıların, onlar kadar dar kafalı olmayanlardan intikam almak için, en çok sevdikleri yoldur ve aynı zamanda da : doğa onlara bu kadar az akıl bağışladığı için, bir çeşit tazminat ve asıl olmak fırsatıdır. Kötü niyet, ruhanileştirir.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Her şu olan yerde kurbağa yoktur, ama kurbağa sesi olan yerde şu vardı.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Sevdiğini başkasına uğurlamak mı daha zor, yoksa başkasından geldiğini bile bile onu karşılamak mı?
Louis Aragon Sözleri
Bütün herşeyin orijini doğadan gelir ve tekrar doğaya döner.
Chuang Tzu Sözleri
Hiçbir acı sürekli değildir. Her acı bir zaman sürer ve söner. Sonra başkası başlar ve önceki acınız size komik gelmeye başlar. Ve sonra oda biter.
Ertürk Akşun Sözleri