gece modu

Harika kız: İşe yaradı......

Harika kız, Aziz Sancar için şöyle yorum yapmıştır: İşe yaradı...

Harika kız adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Harika kız adlı misafirimizin Aziz Sancar için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Aziz Sancar sözleri için Aziz Sancar fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Harika kız, Aziz Sancar için yorumu:
İşe yaradı

Bu yorumu beğendiyseniz Aziz Sancar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Dün için pişman olma! Yarın için asla kaygılanma! Bugünü yaşa! Sadece bugünü yaşa! Bugünü sanki en son gününmüş gibi yaşa! Unutma ki yarın bugüne dün diyeceksin, tıpkı dün bugün için yarın dediğin gibi...
Erdal Demirkıran Sözleri
Çin, birçok Çinlinin yaşadığı büyük bir ülkedir.
Charles de Gaulle Sözleri
Ama hayat, kolay olmasını dilediğiniz zamanlarda hiç de kolay olmaz.
Markus Zusak Sözleri
Sayfaların arasında gözyaşları, ağlama, dişlerin birbirine çarpması ve karşılıklı katletmenin korkunç gümbürtüsü olmayan felsefe, felsefe değildir.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Her insan gördüğü rüyanın tabiridir.
Freud Sözleri
Yeryüzünde çocuklar kadar çok devrimler gerçekleştirmek isteyen kimse yoktur.
Franz Kafka Sözleri
Her zaman böyle insanlar vardır, yaşama en aşırı istekleri yöneltir, kendi salaklık ve kabalıklarına bir türlü katlanamazlar.
Hermann Hesse Sözleri
Zihin fukara olunca fikir ukala olur.
Osman Pamukoğlu Sözleri
Eğer sahte olanı riske edebilirsen, gerçek senin olabilir. Ve buna değer çünkü sadece sahte bir şeyi riske edip gerçeğe sahip olacaksın. Hiçbir şey riske etmeden her şeye sahip olacaksın.
Osho Sözleri
Kadınlar, peruk, takma kirpik kullanırlar, özet sütyenlerle göğüslerini büyük gösterirler. Sonra da, 'artık gerçek erkek kalmadı' diye şikayet ederler.
Robert Redford Sözleri
En zoru, kene gibi yapışıp kanınızı sonuna kadar sömüren insanları hayatınızdan çıkartmak sanırım. Bunlar ya akraba ya patron oluyor çünkü.
Pucca Sözleri
Canı cehenneme rahat uyuyanın. Kapısını örtenin perdesini çekenin. Yüreği yalnız kendiyle dolu olanın. Duvarları ancak çarpınca görenin. Canı cehenneme başkasının yangınıyla evini ısıtıp yemeğini pişirenin.
Şükrü Erbaş Sözleri
İnsanı önce kendi soyu yer bitirir, kendi cinsi yağmalar.
Tomris Uyar Sözleri