gece modu

Özer: İçindeki dehayı keş......

Özer, Nagehan Alçı için şöyle yorum yapmıştır: İçindeki dehayı keşfedemeyen başka dehaları onaylaması imkansızdır. İçlerinde bir onun gibi olamama kıskanclığı vardır. Yaptıkları s...

Özer adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Özer adlı misafirimizin Nagehan Alçı için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Nagehan Alçı sözleri için Nagehan Alçı fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Özer, Nagehan Alçı için yorumu:
İçindeki dehayı keşfedemeyen başka dehaları onaylaması imkansızdır. İçlerinde bir onun gibi olamama kıskanclığı vardır. Yaptıkları salya sümük edepsizce hakaret küfür ağızlarından bu kin adeta dışarı bir kusmak gibi dökülüyor. Ben bu kadını Türkiyede Tv larda ne zaman görsem sinirleniyorum . Bunun kadar yalaka bunun kadar tetikçi bunun kadar kaypak bunun kadar cahil sünepe geveze ikinci bir kadın henüz Türkiyede yok. Tiksinti veriyorsun negehan tiksinti başka bir şey değil!

Bu yorumu beğendiyseniz Nagehan Alçı hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Üzülme! Üzülüyorsan, bir kutlu teselli kapısının önünde bekletiliyorsun demektir. Gözlerini kaldır vefasız dünyanın eşiğinden. Gönlünün elinden çıkar sebeplerin boş avuntularını. Umudunu kes sahte doymalardan. Yüreğini küstür coşkulardan. Kapı açıldı açılıyor demektir.
Senai Demirci Sözleri
Ben bile, evet ben bile sanma ki dosdoğru bir adamım, tam ve bütün yanılmaz biri, yalnızca bir parmaktan ötekine yengeç gibi atılan ebemkuşağını seviyordum ben.
Julio Cortazar Sözleri
Sen kaçıksın be adam! Kafasında büyük şeyler ve tanrılar dünyası kuran ve kurduklarına da inanan sen, hayaletler ülkesi kurup kendini onlara karşı vazifelendiriyorsun, oysa o, sana el sallayan bir idealdir. Senin saplantın var!
Max Stirner Sözleri
Göalisyon hökümetimiz hayırlı uğurlu olsun. (1991 genel seçimleri sonrası dyp-shp koalisyon hükümetinin kurulduğu gün)
Süleyman Demirel Sözleri
İnsanlarla oynamamalı. Bir yerleri var, bir ince yerleri, işte oraya değmemeli.
Yaşar Kemal Sözleri
Kafam güzelken daha iyi şarkı söylüyorum.
Amy Winehouse Sözleri
Sevgi olmadan insanlık bir gün için bile varolamaz.
Erich Fromm Sözleri
Eskiden milyonlarca albümü satana ödül veriliyordu, şimdi 100 bin satana veriyorlar.
Kayahan Sözleri
Ona soruIsa muhtemeIen yine kaybetmeyi seçerdi. Birini sevmek mantığı kaIbe feda etmek değiImiydi. Kaybetmekten korkmadı!
Saltuk Sermihan Sözleri
Televizyonu çok eğitici buluyorum, biri onu açtığı an, kütüphaneye gidip bir kitap okuyorum.
Groucho Marx Sözleri
Yarının bugünden iyi olmasını istiyorsan şimdiden değişik bir şeyler yapmalısın.
Michael Porter Sözleri
Maaşım yetmediği için ticaret yapıyorum.
Recep Tayyip Erdoğan Sözleri
Onunla konuşunca insan kendini şeker pekmeziyle kaplı bir yolda yürüyormuş gibi hissediyor. Bulaşıcı.
John Verdon Sözleri