gece modu

Okuyucu: Bu sistemde insanların......

Okuyucu, Behice Boran için şöyle yorum yapmıştır: Bu sistemde insanların yaşamında ancak mutlu anlar olabilir. Mutluluğun sürekli olabilmesi için daha çok yol almamız gerek. Behice Boran...

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Behice Boran için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Behice Boran sözleri için Behice Boran fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Behice Boran için yorumu:
Bu sistemde insanların yaşamında ancak mutlu anlar olabilir. Mutluluğun sürekli olabilmesi için daha çok yol almamız gerek. Behice Boran

Bu yorumu beğendiyseniz Behice Boran hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Kendinden söz etmeyi kötü görmek, yasak etmek adet olmuştur; çünkü kendinden bahsetmek her zaman kendini övmek gibi görünür. Kendini övmekse herkesin zıddına gider. Ama kendinden söz etmeyi yasak etmek, çocuğun burnunu silecek yerde, burnunu koparmak olur.
Michel de Montaigne Sözleri
Eğer olanlar hiçbir zaman sizin hatanız değilse, sorumluluk alamıyorsunuz demektir. Eğer hiçbir şeyin sorumluluğunu üstlenemiyorsanız, daima bir şeylerin mağduru olursunuz.
Richard Bach Sözleri
Bir şeyi ya anımsarsın ya da uydurursun.
Adam Fawer Sözleri
Nefes almak yaşamak demek değildir!
Aret Vartanyan Sözleri
Bu zamanda nicelik hâkim, nitelik mahkûm. Maalesef!
Ömer Sevinçgül Sözleri
Deliliğin katlanılamaz ızdırabını farkettim. İnsanlar delilerin gerçekten mutlu olabileceğini düşünecek kadar cahil olabiliyor.
Jack Kerouac Sözleri
Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostum var.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Hangi şehri mesken tutarsan tut, ben isteyince geleceksin aklıma..!
Emre Karataş Sözleri
Başladığım kitabı, kötü de olsa bitirmek huyundan fethi naci'nin bir sözü sayesinde kurtuldum: karpuzu kestin. Baktın ki kabak. Gene de zorla yiyecek misin o karpuzu? Demiş fethi naci.
Mina Urgan Sözleri
İki şey yok, Tanrı ve dünya yok. elçi yoktur. Ara bulucu yoktur. Ben her zaman zihnindeki Tanrıyı yok etmeye çalışıyorum.
Osho Sözleri
Üç büyük kötülük vardır: can sıkıntısı, işsizlik ve yoksulluk.
Voltaire Sözleri
Gözü tanede olan kuşun ayağı tuzaktan kurtulmaz.
Peyami Safa Sözleri
Su yüzünde giderek yayılan dalgacıklar oluşturan bir dalga gibi biz kendimizi değiştirdiğimizde başka her şey değişir.
Don Miguel Ruiz Sözleri