gece modu

mehmet keseli: anlami çok büyük. at......

mehmet keseli, I. Murat için şöyle yorum yapmıştır: anlami çok büyük. attan inmeyeceksin .yani bulunduğun mevkiden makamdan düşmeyeceksin. yoksa yüzüne bakan olmaz .kiymet vermezler. adam yerine...

mehmet keseli adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, mehmet keseli adlı misafirimizin I. Murat için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla I. Murat sözleri için I. Murat fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
mehmet keseli, I. Murat için yorumu:
anlami çok büyük. attan inmeyeceksin .yani bulunduğun mevkiden makamdan düşmeyeceksin. yoksa yüzüne bakan olmaz .kiymet vermezler. adam yerine koymazlar.

Bu yorumu beğendiyseniz I. Murat hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Şampiyonluğumuz bir camianın başkaldırışı ve direnişi olarak hatırlanacaktır.
Aziz Yıldırım Sözleri
Hayvan hakları daha büyük kafesler değil boş kafesler talep eder.
Steve Best Sözleri
Şarap içenle oturup kalkma; ona selam da verme.
İmam Ali Rıza Sözleri
Allah (c.c) bütün mahlukatı insana hizmetkar kıldığı halde, mahlukata hizmet etmek isteyen insanın hali ne acayiptir.
Ataullah İskenderi Sözleri
İnsanların en fazla bağışlaması gerekeni, cezâ vermeye en fazla gücü yetenidir.
Hz Ali Sözleri
Yaşlılık, hastalık ve ölüm, insan onuruna hakarettir; bunlar dünyanın yanılsatıcı betimlemesinin, üstünde yükseldiği bin yıllık sütunlardır.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Çocukların büyüdüğünü, cevabı olan sorular sormaya başladığında anlarsınız.
John J. Plomp Sözleri
Çünkü ayrılık anları vedalaşmaya fırsat vermeyecek kadar kısa sürer. Ayrılık zamanı geldi mi, içimizde kabaran katmerli acıları göstermeye fırsat bulamayız bir türlü; telaş ve acele yüzünden herşey gözlerimizde birikip bakışlarımızı buğulandıran gözyaşları, hüznü ve melankoliyi anlatması için önceden seçtiğimiz sözcükler ve acıdan buruşan, somurttukça somurtan yüzlerden ibaret olur o zaman, aslında bu ayrılıktan daha kötüdür.
Jose Saramago Sözleri
Hani iftar vaktine yakın susar ya insan,yokluğun o denli yakıyor beni.şöyle ne. Zaman okunur bu ezan, bir yudum su gibi özledim.
Can Yücel Sözleri
Çünkü fakirliğin olduğu yerde cehalet de vardır.
Ali Şeriati Sözleri
Türkiye bir göçebe kabilesi değildir.
Recep Tayyip Erdoğan Sözleri
Allah herkese 'bölüşmeyi' nasib etmez. 'bölüşmek' ve 'paylaşmak' kutsal ve keyifli bir iştir. Bölüşmesini bilin. Paylaşmasını becerin.
Sakıp Sabancı Sözleri
Aşk vadisinde, hiçbir nişane, hiçbir iz yoksa üzülmemeli; çünkü, Hakk'ın lûtfuyla bazen umutsuzluktan bile umutlar doğar. Ey gönül, sakın umutsuzluğa düşme! Allah'tan umudunu kesme ki, bazen can bahçesinde, sögüt ağacının dalı bile hurma verir.
Mevlana Sözleri