gece modu

Muhammed Furkan: Bu dünyada insanlar ra......

Muhammed Furkan, Malcolm x için şöyle yorum yapmıştır: Bu dünyada insanlar rahatça dinini yaşayabiliyorsa sen ve senin gibi büyük insanlar sayesindedir. Allah senden razı olsun üstadım. Allah bizi ...

Muhammed Furkan adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Muhammed Furkan adlı misafirimizin Malcolm x için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Malcolm x sözleri için Malcolm x fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Muhammed Furkan, Malcolm x için yorumu:
Bu dünyada insanlar rahatça dinini yaşayabiliyorsa sen ve senin gibi büyük insanlar sayesindedir. Allah senden razı olsun üstadım. Allah bizi senin gibi düşünen ve bu yolda yılmayan kullarından eylesin.

Bu yorumu beğendiyseniz Malcolm x hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Ve bazıları; yokken bile vardır, fazlasıyla.
Edip Cansever Sözleri
Devletin olmadığı bir yerde. Bir mülkiyet söz konusu olmayacaktır, benim-senin ayırımı olamayacaktır; sadece gücü olan insan istediğini alabilecektir.
Thomas Hobbes Sözleri
Aynaya pek çok bakan, kusurlarını pek az görür.
Cenap Şahabettin Sözleri
Bir yüzyılın felsefesi, bir sonraki yüzyılın sağduyusudur.
Henry Ward Beecher Sözleri
Kişi ne denli kötü koşullar altında yaşıyorsa, ya da toplum ne denli ezik, yoksulsa, cennette sonsuz mutluluğa erişeceğini o denli inatla hayal eder.
Dostoyevski Sözleri
Trabzon'da satılan su şişelerinin altında ne yazar? Cevap: buradan açılmaz.
Atalay Demirci Sözleri
İstikbal yalnız ve yalnız İslamiyet'in olacak Ve hâkim, hakaik-i Kur'aniye ve imaniye olacak.
Said Nursi Sözleri
Düşmanınızın dahi insan olduğunu unutmayınız.
Hacı Bektaş Veli Sözleri
Neye muhtaç olduysak, onu en uzağımıza koydu hayat.
Atakan Gülgar Sözleri
Sıkı sıkı tembihlerler . Unut onu , aklına bile getirme , çıkar kafandan , hafızandan sil . Sanki seven beynimizmiş gibi.
Küçük İskender Sözleri
Bitti diye üzülme, 'yaşandı' diye sevin.
Gabriel Garcia Marquez Sözleri
Bildiklerim az, bilmediklerim sınırsızdır.
Rene Descartes Sözleri
Filozofların çoğu, yaşadıkları zamanın yöneticilerine karşı itaatsizlik etmemişlerdir. Sokrates ölerek itaat etti, Spinoza yetkililerle çatışma durumuna düşmemek için kürsüsünden ayrıldı, Kant sadık bir yurttaştı, Hegel gençliğindeki devrime olan sempatisini terk edip son yıllarında devleti yüceltmişti. Ama bütün bunlara rağmen, Prometeus onların piriydi.
Erich Fromm Sözleri