gece modu

Hiç: Her şeye canını sık......

Hiç, Abdülkadir Geylani için şöyle yorum yapmıştır: Her şeye canını sıkma ey gönül ne bu dertler kalıcı nede bu ömür....

Hiç adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Hiç adlı misafirimizin Abdülkadir Geylani için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Abdülkadir Geylani sözleri için Abdülkadir Geylani fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Hiç, Abdülkadir Geylani için yorumu:
Her şeye canını sıkma ey gönül ne bu dertler kalıcı nede bu ömür.

Bu yorumu beğendiyseniz Abdülkadir Geylani hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Öğrenimsiz akıl sürülmemiş tarlaya benzer.
Halil Cibran Sözleri
Müzik, hayatımın ritmini belirliyor, hem de uzun zamandır. Mutlu veya mutsuz olmam da onun elinde. Kendi içine inebilmek müzikte çok önemlidir. Bu insana mutluluk veriyor. İkinci kez dünyaya gelsem, herhalde yine müzisyen olurdum.
Fazıl Say Sözleri
Fırsat çıkmadıkça kabiliyetler pek az işe yarar.
Napolyon Sözleri
Gerçek şu ki; herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey; 'acı çekmeye değer birini bulmak.
Bob Marley Sözleri
En keskin göz, hayırı gören; en güzel işiten kulak, nasihatları dinleyip ondan yararlanan; ve en sağlam kalp de şüphelerden arınandır.
Hz Hasan Sözleri
Goblinler zalim, hain ve kötü yüreklidir. Güzel olan hiçbir şey yapmazlar, ama pek çok zekice şey yaparlar.
J. R. R. Tolkien Sözleri
Halk ile dostluk ve samimiyeti, allah'ın itaati üzere olan kimseye ne mutlu.
Hz Ali Sözleri
Çocukken her şeyin sahibi olmak için 'büyümek' isterdik. Büyüdük, şimdi her şeyden uzak kalmak için hep 'çocuk kalmak' istiyoruz.
Paulo Coelho Sözleri
Çok akıllı insanla oturdum. Anladım ki akıllı olmak, anlatılanları anlamakmış. Çok zeki insanla tartıştım. Anladım ki zeka, egoya hizmetkarmış. Ve anladım ki gerekli olan, anladıklarını sorgulamakmış.
Zata Sözleri
Kanmadım aynalara sana kandığım kadar, içimde bir boşluk sana yandığım kadar..
Yılmaz Odabaşı Sözleri
Yabancılaşma, çağdaş insanın en büyük acısıdır. Asıl trajik olan ise insanların yalnızca birbirlerinden ayrıyken değil, birlikte iken bile birbirlerine yabancılaşmalarıdır.
Erol Anar Sözleri
En sağlamı ödülü kendinden almak, başkasına vermek.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Kendini gerçeğe adama çok güçlü bir gelişim yöntemidir. Kalıplaşmış kimliğin ötesinde kendini anlama ve geliştirmeye adamış kişi, davranışlarının arkasında yatan korkuları, beklentileri, umutları, kaygıları olduğu gibi görmeye olduğu gibi tanımaya özen gösterir.
Doğan Cüceloğlu Sözleri