gece modu

Okuyucu: Adamın remini unutmuş......

Okuyucu, Buhari için şöyle yorum yapmıştır: Adamın remini unutmuşsunuz :D Hepsini koydunuz bari onuda bulup koysaydınız. Kimbilir belkide öyle birisi roman kahramanları hikayelerin baş ro...

Okuyucu adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Okuyucu adlı misafirimizin Buhari için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Buhari sözleri için Buhari fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Okuyucu, Buhari için yorumu:
Adamın remini unutmuşsunuz :D Hepsini koydunuz bari onuda bulup koysaydınız. Kimbilir belkide öyle birisi roman kahramanları hikayelerin baş rol oyucularından birisidir. Millette gerçek sanmış olamaz mı? İnanç böyle bir şey değilmidir dedi ki demiş ki diy

Bu yorumu beğendiyseniz Buhari hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
İki yüzlünün dilinde tat, kalbinde ise fesat gizlidir.
Özdemir Asaf Sözleri
Şu dökme ardımdan, ayrılık yeşermesin..!
İbrahim Tenekeci Sözleri
Önemli olan şu; her ne oluyorsa ya da ne olduğunu sanıyorsan, yine de kontrol sende. Kim olduğunu ve hala kendin olduğunu hatırlamaya çalış.
Adam Fawer Sözleri
O kadar çok hayal ettim ki seni, bir hayalden ibaretsin artık.
Victor Hugo Sözleri
Güzel konuşmak, ince düşünmek, halden anlamak,sevmek, düşeni kaldırmak, ağlayanı güldürmek,sarılmak hep bedava biliyor musunuz?
Farid Farjad Sözleri
Zira kadın, dudakları ile sevgili, elleri ile anne, sözleri ile dost, bakışlarıyla çocuktur.
Farid Farjad Sözleri
Talih, beceriksizlerin maharete verdikleri isimdir.
Cenap Şahabettin Sözleri
Resmi payeleri hep reddettim. Legion d'honneur'ü de kabul etmemiştim. Fransız akademisine de girmedim. Yazar kendisinin bir kuruma dönüştürülmesini reddetmelidir. Bu onur verici bir paye dahi olsa bunlar kişisel nedenlerim. Ayrıca şu da var: ben iki kültürün barış içinde bir arada yaşayabilmesi için uğraşıyorum. Elbette çelişki ve çatışma var ve olmalı. Burjuva bir ailede yetiştiğim halde sosyalist oldum. Sempatim ondan yanadır. Bir de bu yüzden , bu ödülü verenlerin konumundan dolayı , kabul edemem.
Jean Paul Sartre Sözleri
Kim bilir belki insan doğduğunda gerçekle doğuyor, ama onun gerçek olduğundan emin olmadığı için söylemiyordur.
Jose Saramago Sözleri
Her aptal bilebilir. Önemli olan anlayabilmektir.
Albert Einstein Sözleri
Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme; nereden bilebilirsin, hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?
Şemsi Tebrizi Sözleri
Yaşamak değil, Beni bu telaş öldürecek.
Tolstoy Sözleri
Sağduyulu bir insan hemen hemen her şeyi gülünç bulur; bilge insansa hemen hemen hiçbir şeyi.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri