gece modu

boğra: Iyi yayaya harika......

boğra, Pablo Picasso için şöyle yorum yapmıştır: Iyi yayaya harika...

boğra adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, boğra adlı misafirimizin Pablo Picasso için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Pablo Picasso sözleri için Pablo Picasso fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
boğra, Pablo Picasso için yorumu:
Iyi yayaya harika

Bu yorumu beğendiyseniz Pablo Picasso hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Nasıl olduğunu anlayamadığınız yerde,din başlar.
Benjamin Disraeli Sözleri
Eğer yaptığım şeyde rahatsam, demekki bir şeyler yanlış gidiyor.
David Bowie Sözleri
Biz unutkan bir ulusuz. Unutuyoruz olup bitenleri. Unutuyoruz ve oğulları kızları ölen ana babaları, kanlı gözyaşlarıyla baş başa bırakıp gidiyoruz.
Uğur Mumcu Sözleri
En tehlikeli dünya görüşleri, dünyayı hiç görmemiş olanların dünya görüşleridir.
Alexander von Humboldt Sözleri
Her zaman yapılan yanlış nedir, bilir misin? Yaşamın değişmez olduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir.
Susanna Tamaro Sözleri
Duvar kağıdı ile ölümüne bir düelloya giriştik. İkimizden birinin gitmesi gerekiyor. Ya duvar kağıdı gider, ya da ben. (son sözler)
Oscar Wilde Sözleri
Aynada yüzümü seyrederken bile seni görürdüm ben. Sen hiç böyle sevdin mi birini? Şimdi aynaya her baktığımda seni değil, senin bende bıraktığın izleri görüyorum. Yıkılmışlığımı, aldanmışlığımı görüyorum.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Suyun değeri, kuyu kuruyunca anlaşılır.
Thomas Fuller Sözleri
Her bir şarkının sözünü yazmak benim için küçük bir yolculuktur... Her şeydir. Sabah vakti yürüyüşünüzdür, önceki gecedir, insanlarla, manzaralarla, sohbetlerle tanışmaktır, bir biçimde melodiye dönüşen her şeydir ama bunun nasıl olduğundan emin değilim. Bütün zamanların bilinmeyeni ile uğraşıyorum ve bu da heyecan verici.
Enya Sözleri
Yüreklilik, gerçeği aramak ve onu söylemektir... Geçici olarak muzaffer olan, yalanın yasasına boyun eğmemektir... Ve ruhumuzu, dudağımızı ve ellerimizi, aptal alkışların ve fanatik yuhalamaların yansıması yapmamaktır.
Jean Jaures Sözleri
Dostlar ile yapılan sohbetten sevimli bir hareket yoktur. Dostların ayrılığı kadar da gam ve keder veren şey yoktur.
İmam Şafii Sözleri
Herkes gibi olmak, olmayacak bir şey. Herkes gibi olmak, olmamak gibi bir şey.
Sezai Karakoç Sözleri
Adın ne değeri var? Şu gülün adı değişse bile kokmaz mı aynı güzellikte?
Shakespeare Sözleri