gece modu

Hakn: Cok iyi......

Hakn, Louis L'Amour için şöyle yorum yapmıştır: Cok iyi...

Hakn adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Hakn adlı misafirimizin Louis L'Amour için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Louis L'Amour sözleri için Louis L'Amour fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Hakn, Louis L'Amour için yorumu:
Cok iyi

Bu yorumu beğendiyseniz Louis L'Amour hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Bir insanı bulunduğu mevkiyle değil, göz koyduğu mevkiyle ölçmek gerekir.
Tolstoy Sözleri
Düşünmek, fazla enerji harcamadan deneyler yapmaktır.
Freud Sözleri
Bir anne her zaman yanı başında olur. Bir anne sadık bir dost olur, etkisi her şeyin ötesinde olur.
Jane Austen Sözleri
Aşk nasip işidir, hesap işi değil! Aşk adayıştır, arayış değil! Sen adanmışsan ve yanmışsan bu uğurda, aşk seni bulmaya gelir!
Mevlana Sözleri
Kutsal kitaplar sanki sevgi dolu bir tanrı tarafından değil de, ırkçı, homofobik, sadist, cinsiyetçi ve cinsel gerginliği tavan yapmış erkekler tarafından yazılmışlar gibi. Ne tuhaf değil mi?
Ricky Gervais Sözleri
Şizofren hastalarda temel patoloji embriyolojik dönemde telensefalon ve diensefalon yapıları arasında yeterli entegrasyonun sağlanamamasıdır
Mehmet Emin Ceylan Sözleri
Söylesene! Sen hangi şiirin imla hatası'sın.
Mesud Topal Sözleri
Bir hayvanın gözlerine baktığımda ben bir hayvan görmüyorum. Ben yaşayan bir varlık görüyorum. Ben bir arkadaş görüyorum. Ben bir ruh hissediyorum.
Anthony Douglas Williams Sözleri
Kendime üzgün olma izni verdim. Kendime onu düşünme izni verdim.
Kiera Cass Sözleri
İnsanın geliştirdiği ve hala becerebildiği bencilliği alet kullanmasından gelir, bir zamanların taş, demir aletleriyle zuhur eden özellik bugünkü durumda, başka insanları kendi kullanımında aletler olarak görme yanılgısı doğrusu (sahip olana temel ihtiyaçlar doğrultusunda kazanç sağlaması anlamında devam etmektedir.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Aşırı dozda hüzün almışsın dedi doktor. Aşırı dozda hüzün!
Mahmut Samet Sözleri
Artık inanamıyoruz; ama inanana inanıyoruz. Artık sevemiyoruz; yalnızca seveni seviyoruz. Artık ne istediğimizi bilmiyoruz, ama bir başkasının istediğini isteyebiliyoruz. İstemek, yapabilmek ve bilmek eylemleri terk edilmedi ama bir başkasına devredilerek genel olarak ilga edildiler.
Jean Baudrillard Sözleri
Pişman olmak katile huzur verebilir, ama maktuller ne olacak?
Jodi Picoult Sözleri