gece modu

Defne: Andy varholun sözü be......

Defne, Andy Warhol için şöyle yorum yapmıştır: Andy varholun sözü benim not defterimin arkasında yazıyordu adam harika...

Defne adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Defne adlı misafirimizin Andy Warhol için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Andy Warhol sözleri için Andy Warhol fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Defne, Andy Warhol için yorumu:
Andy varholun sözü benim not defterimin arkasında yazıyordu adam harika

Bu yorumu beğendiyseniz Andy Warhol hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Sen ki; yahu çok güzelsin. Nasıl izah etmeli bunu anlaşılır bir dille. Mesela gözlerinde bir şey var açıklayamıyorum onu. Sanki aynı kareye sığdırılmış topyekûn, yeryüzü ve gökyüzü!
Özgür Gümuşsoy Sözleri
Yalnızsın. Yalnız bir adam gibi yürümeyi, aylak aylak dolaşmayı, sürtmeyi, bakmadan görmeyi, görmeden bakmayı öğreniyorsun. Saydamlığı, hareketsizliği, varolmayışı öğreniyorsun. Bir gölge olmayı ve insanlara sanki hepsi birer taşmış gibi bakmayı öğreniyorsun.
Georges Perec Sözleri
Acaba daha şimdiden, bu küçük elin kendisine destek olacağını, yaşamının en güzel saatlerini bu minik elli kıza borçlu olacağını biliyor muydu?
Alphonse Daudet Sözleri
Ortak yaşam birliğinin tersine, olgun sevgi kişinin kendi bütünlüğünü, bireyselliğini koruyarak gerçekleştirdiği birliktir. Sevgi, insanı diğer insanlardan duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, etkin bir güçtür. Sevgi kişinin soyutlanma ve ayrı olma duygularını yenmesini sağlar, kendisi olmasına, bütünlüğünü yitirmesine yol açar. Sevgide bir olan iki varlığın, iki ayrı varlık olarak da ikilemi yaşanır.
Erich Fromm Sözleri
Ülküsüz insan çamurdan farkı olmayan bir varlıktır.
Alparslan Türkeş Sözleri
Sinemada her zaman aklım kaldı. Ama bu sektörde kadın yönetmenin varolması çok zor. Bugün bakarsanız kaç tane kadın yönetmen var? Sinema o kadar kolay değil; kaç tane şirket, kadın yönetmenine güvenip yatırım yapıyor?
Oylum Talu Sözleri
Dünya delilerle doludur. Bunlardan biriyle karşılaşmak istemeyen, yalnız evine kapanmakla kalmamalı, tüm aynalarıda kırmalıdır.
Nicolas Boileau Despreaux Sözleri
Anı bahçelerinde üşümek sıcaktı.
Özdemir Asaf Sözleri
AŞK Abdest Gibidir. Şüpheye Düşersen Bozulur.
Mevlana Sözleri
Biz nefsimizi köreltmekten yana değil, bilmekten yanayız.
Elif Şafak Sözleri
Hakikat karşısında kamaşmayan bir göz iste Allah'tan.
Mevlana Sözleri
Hollywood lise gibi. Her zaman sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz insanlar bir arada olur.
Debby Ryan Sözleri
Benim dinim adalet, hak, vicdan. Buna göre yaşayanlarla aynı dindeniz. Kendinize ne derseniz deyin, kim olursanız olun. Genç evli çifti üç ay kira ödemedi diye sokağa attıran hacı ile cennette olmaktansa, kediye ağlayan ateistle cehennemde yanmaya razıyım.
İhsan Eliaçık Sözleri