gece modu

Mehmett: Hakka süresi 40. Ayett......

Mehmett, Hz Muhammed için şöyle yorum yapmıştır: Hakka süresi 40. Ayette Muhammed in sözüdür buyrulmuyor. Elci kelimesi geciyor ve kastedilen hz cebraildir...

Mehmett adlı misafirimizin yorumu

Misafirlerimizden, Mehmett adlı misafirimizin Hz Muhammed için yazdığı yorum okuyacaksınız. Daha fazla Hz Muhammed sözleri için Hz Muhammed fotoğrafına tıklayabilirsiniz.
Mehmett, Hz Muhammed için yorumu:
Hakka süresi 40. Ayette Muhammed in sözüdür buyrulmuyor. Elci kelimesi geciyor ve kastedilen hz cebraildir

Bu yorumu beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
İligini Çekebilir
Biz bilimin bize inşa ettiği bu materyal dünyaya ait değiliz. Biz onun içinde değil, dışındayız. Sadece gözlemciyiz. Dünyanın içinde olduğumuza inanma nedenimiz ise resme ait olmamız, vücudumuzun bu resmin içinde bulunması.Vücutlarımız dünyaya ait. Sadece benim değil arkadaşlarımın, kedimin diğer tüm insanlar ile hayvanların. Ve bu benim onlarla tek iletişim aracım.
Erwin Schrödinger Sözleri
Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği erkeğin boş çıkmasıdır.
Paul Auster Sözleri
İyi insan olmadan iyi Müslüman olamayız.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Önce siz ateş edin mösyö burjuvazi.
Friedrich Engels Sözleri
Hayranlarım olmadan Pitbull, ailem ve arkadaşlarım olmadan Armando değilim.
Pitbull Sözleri
Mutlu olmak, ürküntü duymadan kendinin farkına varabilmektir.
Walter Benjamin Sözleri
Aşk ınsanı ne kadar iyi yapar.
Alexandre Dumas (Baba) Sözleri
İçeride irtica, dışarıda fundamantalist gelişmeler denilerek işte bu insanlığı kurtarıcı saadet nizamından insanımız uzaklaştırılmak istenmiştir.
Necmettin Erbakan Sözleri
Disiplin olmadan okul susuz bir değirmen gibidir.
Jan Amos Comenius Sözleri
Olanı, olduğu gibi göremeyen, olması gerekenlerle tükenir.
Eddi Anter Sözleri
Devletlerin güç ve zaafı, milletlerin ilerleme ve yozlaşması, yalnızca devleta damlarının ehil oluşlarından ve yönetim kabiliyetlerinden veya beceriksizliklerinden kaynaklanmaz. Yöneticiler iyi veya kötü olsunlar, kahraman veya zalim olsunlar, onlar kendi milletlerinin birer yansımasıdırlar. Onlar, milli ruhun birer kopyasıdır. Onlar, halk kitlesinin içinden doğmuştur. Bir millet nasılsa, devlet adamları da onlar gibidir. İşte bu nedenledir ki, eskiden beri 'Her millet, layık olduğu idareye ve devlet adamlarına sahip olur' denilmiştir.
Grigory Petrov Sözleri
Sinirlenmeyin, sizi ilgilendirmeyen şeylere niye sinirleniyorsunuz ki?
Franz Kafka Sözleri
İnanç, açıklık ve güvenin derecesidir.
Alan Wilson Watts Sözleri