gece modu

Tek arkadaşım yoksull......

Bu sayfada Tupac Amaru Shakur ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Tupac Amaru Shakur şöye başlamıştır: Tek arkadaşım yoksulluğum....

Tupac Amaru Shakur Sözü

Aşağıda Tupac Amaru Shakur sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Tek arkadaşım yoksulluğum. / Tupac Amaru Shakur

Bu sözü beğendiyseniz Tupac Amaru Shakur hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
AnIaman gereken, oIduğun yerde mutIu değiIsen, sorunun yerde değiI sende oIduğudur.
Eddi Anter Sözleri
Gariptir, yükü çeken manda ses çıkarmaz da kağnı inler.
Cenap Şahabettin Sözleri
Bir kelime kararını, bir duygu hayatını, bir insan seni değiştirebilir.
Konfüçyus Sözleri
Pardon! Bu hüznün bi küçük boyu yok mu? Bu büyük geldi de...
Mahmut Samet Sözleri
Bilmem, tanrım, beni yaratırken neydi niyetin, bana cenneti mi, cehennemi mi nasip ettin; bir kadeh, bir güzel, bir çalgı bir de yeşil çimen bunlar benim olsun, veresiye cennet de senin.
Ömer Hayyam Sözleri
Mutluluğunuz size düşman kazandırır, felaketiniz ise dostlarınızı uzaklaştırır.
Balzac Sözleri
Bize sözlerimizden çok, yüreğimizden anlayan gerek.
Cahit Zarifoğlu Sözleri
Sen bir alışkanlığını değiştirebilirsin; o da başka bir yerde kendini gösterecektir. Bir kapıyı kaparsın, hemen bir başka kapı açılır. O kapıyı kapayana kadar bir üçüncüsü mutlaka açılır çünkü temelde sen aynısın, aynı bilinçsiz insan. Alçak gönüllü olmaya çalışmak seni gittikçe daha egoist yapmaktan başka bir işe yaramayacak. Alçak gönüllülüğün egonu tatmin etmenin yeni bir yolu haline gelecek. Sen kendi içinde kendini dünyanın en alçak gönüllü insanı olarak göreceksin senden daha alçak gönüllüsü yok. Bu egonun kullandığı farklı bir dil, ama aynı anlama geliyor.
Osho Sözleri
Bir insanın sevinci, ötekine dert olur.
David Herbert Lawrence Sözleri
Herkes kendine has özelliklere sahiptir, kendisinin genellikle görmediği alışkanlıklara sahiptir. Kişi bu özellikleri görmek zorundadır. Bu anlamda insan pek çok Amerika keşfedebilir.
George Gurdjieff Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)