gece modu

Hayatın asıl amacı, ......

Bu sayfada Thomas Henry Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Thomas Henry Huxley şöye başlamıştır: Hayatın asıl amacı, bilgi değil eylemdir....

Thomas Henry Huxley Sözü

Aşağıda Thomas Henry Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayatın asıl amacı, bilgi değil eylemdir. / Thomas Henry Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Thomas Henry Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kimseye ihtiyacın olmadığında, kendi kendine yettiğinde, yalnızken gayet mutlu ve mesut olduğunda, işte o zaman aşk mümkündür.
Osho Sözleri
Yorgun gider hafifçe başını çevirerek, ardından bakakalınır, nemlidir gözler. Onca yaşanılanı üç saniyeye sığdırır gibi geçer zaman. O anda düşer gözlerinden iki damla yaş. Sonrasında hayat defterinden yeni bir sayfalardan bir tane daha açar. Yeni bir avuntu bulursun kendince. Fakat ne yazık ki takvim yaprakları gibi çöpe gitmiyor yaşanılanlar.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Su, yolunu bulur ama buhar olma ihtimalini de unutma.
Zata Sözleri
Efor ve cesaret, hedef ve yönlendirme olmadan yararsızdır.
Kennedy Sözleri
Bir kelimeyi hiç aklınızdan çıkarmayın: Devlet. Devletin ne kadar önemli olduğunu hepimiz idrak etmeliyiz. Devletsiz bir millet boşluğa düşer, rüzgarda savrulup gider.
Aliya İzzetbegoviç Sözleri
Bugüne dek varlığa karşı en büyük itiraz neydi? Tanrı.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Yılanın aracılığı gerekliydi: Kötü, insanı ayartabilir, ama insan olamaz.
Franz Kafka Sözleri
Vücudu öldürenden korkmayınız; ruhu öldürenden korkunuz.
Denis Diderot Sözleri
Her konudaki görüşlerini paylaşıp, bir fikrin peşine düşerek bir yerlere git­mek yerine, çoğunlukla, gördükleri insanlar hakkında yorum yapmak için konuşuyorlardı.
Virginia Woolf Sözleri
Hadi takas edelim bir şeylerimizi; Mesela gülüşünden ver, ömrümden al.
Yılmaz Güney Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)