gece modu

Güzel fakat uygulamas......

Bu sayfada Peyami Safa ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Peyami Safa şöye başlamıştır: Güzel fakat uygulaması olanaksız sözler, kokusuz güzel çiçeklere benzer....

Peyami Safa Sözü

Aşağıda Peyami Safa sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Güzel fakat uygulaması olanaksız sözler, kokusuz güzel çiçeklere benzer. / Peyami Safa

Bu sözü beğendiyseniz Peyami Safa hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular.
Niels Bohr Sözleri
Zamanın çok iyi bilincinde olun. Uygun anda düşmanınız için çekici olan pazarlıklarla harekete geçin yoksa önerilerinizi reddeder.
Attila Sözleri
Kulu nefsinle seversin Rabbi özünle sen sen ol nefsine kapılıp özünü değişme.
Uğur Koşar Sözleri
İyi bir yara izi, en iyi nasihatten daha değerlidir.
Paulo Coelho Sözleri
Her 'evet'in bir 'hayır'ı vardır. Sevgiye 'evet' diyen insan öfkeye, kine, kıskançlığa, çekemezliğe, aldatmaya, dedikoduya 'hayır' der.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Hiçbir başarıyı kabul etmeyin dünü de yarına mahkum etmeyin.
Fatih Terim Sözleri
Allah, zekatı nefsin temizlenmesi ve rızkın artması için farz kıldı.
Hz Fatma Sözleri
İnsanların kandırılabileceğini, zorlanabileceğini düşünenler, kusurlu ve yetersiz bir insanlığa sahiptirler reklamcılıkta da iyi olamazlar.
Leo Burnett Sözleri
Başkaları için kendinizi unutun o zaman sizi de hatırlayacaklardır.
Tolstoy Sözleri
Ben hem hamım, hem kavrulmuş kebap olmuşum. Hem gülmedeyim, hem ağlıyorum. Alemi de hayretlere salmışım, kendim de hayretteyim. Vuslat içinde ayrılığa düşmüşüm ben.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)