gece modu

Belki de canımızı s......

Bu sayfada Peyami Safa ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Peyami Safa şöye başlamıştır: Belki de canımızı sıkacak birşey olmadığı için canımız sıkılıyor....

Peyami Safa Sözü

Aşağıda Peyami Safa sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Belki de canımızı sıkacak birşey olmadığı için canımız sıkılıyor. / Peyami Safa

Bu sözü beğendiyseniz Peyami Safa hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir süre kimseyi sevmeyeceğim. Dinlensin papatyalar...
Emre Karataş Sözleri
Kendi içindeki yoksullarla, zorbalarla, toplum dışına atılmışlarla tanış. Onları kabullen! Sakın onları görmezden gelme ve sakın suçlama. Dünyana teslim ol. Bir kişini gücü, kendine sahip olmasında ve aynı zamanda kendine teslim olmasında yatar!
Stefano E. D'Anna Sözleri
İyi olmak insanın kendisiyle uzlaşma halinde olması demektir. Uyumsuzluk insanın başkalarıyla uyum içinde olmaya zorlanması demektir.
Oscar Wilde Sözleri
Kötülüğe kötülükle, sövgüye sövgüyle değil, tersine kutsamayla karşılık verin. Çünkü kutsanmayı miras almak üzere çağrıldınız.
Aziz Petrus Sözleri
Felsefe, yaşayan insan kadar tanımı olan tek kavramdır.
Nail Kaplan Sözleri
Erkek aldatıldığında ihanete uğrar. Kadın aldatıldığında tercih edilmediğini anlar.
Tuncel Kurtiz Sözleri
Kuşkusuz, en etkili ve evrensel silah, kelimedir.
Nuri Pakdil Sözleri
Ve gittin diye sevinme. Sende beklemeye doyamadığım bir heybet var...
Emre Karataş Sözleri
Ben saltanata talip değildim. Allah-ü Teala fazl-ı kereminden bu aciz kuluna nasip eyledi. Bu nimetin şükrünü eda edemem.
II. Ahmet Sözleri
Koltuk altında kitaplar taşıdığını görüyorum kardeşim. Bugünlerde hâlâ kitap okuyan birine rastlamak gerçekten nadide bir zevk kardeşim.
Anthony Burgess Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)