gece modu

Öyle bir an gelir ki t......

Bu sayfada Amin Maalouf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Amin Maalouf şöye başlamıştır: Öyle bir an gelir ki tüm kararlar kötüdür; sorun, sonradan en az pişman olacağın kararı bulup seçmektir....

Amin Maalouf Sözü

Aşağıda Amin Maalouf sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Öyle bir an gelir ki tüm kararlar kötüdür; sorun, sonradan en az pişman olacağın kararı bulup seçmektir. / Amin Maalouf

Bu sözü beğendiyseniz Amin Maalouf hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gerçek akıl çok öğrenmekle elde edilmez,bilge istifçilik yapmaz.
Lao Tzu Sözleri
Biraz kul, biraz duman.. O benim işte kerem misali yanan.. O benim işte inanma gözlerine ben ben değilim -beni sevdiğin zaman. O benim işte.
Ümit Yaşar Oğuzcan Sözleri
Birgün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun.. Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun ..
Nazım Hikmet Sözleri
Cömertlik eden yücelir, cimrilik yapan ise alçalır.
Hz Hüseyin Sözleri
İnsan sabır ve dayanıklılığı ile vebayı bile yener.
Napolyon Sözleri
Namaz, her temiz kişinin allah'a yaklaşmasıdır. Hac, her zayıfın savaşıdır. Herşeyin zekâti vardır; bedenin zekâti da oruçtur. Kadının savaşıysa kocasıyla iyi geçinmesidir.
Hz Ali Sözleri
Bir şeyin nedenini öğrenmeyi kral olmaya yeğlerim.
Demokritos Sözleri
Herkes aya benzer, kimseye göstermediği karanlık bir yüzü vardır.
Canan Tan Sözleri
Hiç kimseyi dinlemeyen de, herkesi dinleyen de kaybeder.
Paul Dickson Sözleri
Hayat bir ritimdir. Güneşin doğuşu, yeniden doğuşu, nabzın atışı, kalbin kan pompalaması hepsi birer ritimdir. Ritim ahenktir, uyumdur. Ritim olmazsa hareket olmaz, hareket olmazsa zaman olmaz. Zamanın durduğu yerdeyse hayat durur sonsuzluk başlar. Zaman zihindedir; bilinçse sonsuzluktur.
Eddi Anter Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)