gece modu

Kim bir kavme benzemeye......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Kim bir kavme benzemeye çalışırsa, o onlardandır....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kim bir kavme benzemeye çalışırsa, o onlardandır. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Biz şairler nefretten nefret ederiz ve savaşa karşı savaşırız.
Pablo Neruda Sözleri
Gençlerin etkin olmadığı siyasal yapılarda yozlaşmışlık, kirlenmişlik ömür boyu gider. Çünkü gençler sadece dinamik değil, aynı zamanda henüz çıkar ilişkilerine bulaşmamış tertemiz bir grup. O temizlikten, o dinamizmden siyasetin yararlanması lazım.
Zeki Sezer Sözleri
Yarın sana göz açtırmayacak olanlar, bugün göz yumduklarındır.
Can Yücel Sözleri
Şüphesiz ki benden sonra ümmetimden kur'an-ı kerim 'i okuyan bir kısım insanlar olacak. Fakat onların okuduğu boğazlarını geçmeyecek. Onlar tıpkı okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklar, sonra da tekrar ona dönmeyecekler. O kimseler, insanların ve hayvanların en serlileri kötüleridir.
Hz Muhammed Sözleri
İnsan tanrıyı en çok özlediği gün ölürmüş .
Sedat Balun Sözleri
Evren, her an, bize yeni bir hayat vermeye, yeniden başlamaya, yeni fırsatlar yaratmaya, olayları mucizevi şekilde iyileştirmeye, tüm karanlığı aydınlığa ve sevgiye dönüştürmeye hazırdır.
Marianne Williamson Sözleri
Televizyondaki kahkaha efektlerinin çoğu 1950'lerin başında kaydedilmişti. Bu günlerde kahkahalarını duyduğunuz o insanların çoğu artık ölü.
Chuck Palahniuk Sözleri
Baştan çıkmam için bugüne kadar görmüş olduğum herkesten çok daha üstün biriyle tanışmam gerekiyor. Ben de böyle birisini görmeyi arzulamıyorum. Baştan çıkmasam daha iyi olacak.
Jane Austen Sözleri
Aşkta her zaman bir open, bir de yanağını uzatan vardır.
John Keats Sözleri
Halk özgürleştikçe korku ve propagandaya daha çok başvurulur.
Noam Chomsky Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)