gece modu

Kim orucu fecirden önc......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Kim orucu fecirden önce niyetle (kesin kılmazsa) onun orucu yoktur....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kim orucu fecirden önce niyetle (kesin kılmazsa) onun orucu yoktur. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kadın sadece kendi tatmini için şık giyinir. Hiçbir erkek ona bu yüzden daha fazla hayranlık duymaz, hiçbir kadın onu bu yüzden daha fazla sevmez.
Jane Austen Sözleri
Bu varlık, artık hiç yok ve asla var olamayacaktır. Artık o gözler bakmayacak; insan sesleri arasında benzerine rastlanması asla mümkün olmayan o ses, hiçbir şey söylemeyecek, konuşmayacaktır.
Guy de Maupassant Sözleri
Kısmet, aramayana denemeyene nasip olmuyor. Terlemeyene hiç. Armut pişmiyor, pişse de sabırsızın, tevekkülsüzün ve işinin gereğini hakkıyla yerine getirmeyenin ağzına düşmüyor.
Sait Köşk Sözleri
Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun?
Oğuz Atay Sözleri
Kim orucu fecirden önce niyetle (kesin kılmazsa) onun orucu yoktur.
Hz Muhammed Sözleri
Kendin için yaşarsan tek başına ölürsün.
Pierce Brown Sözleri
Ve övgülerinizin dumanı kararttı Yuvamı, o yağmalanmış yuvamı Sonra şöyle dendi: Daha fazla eriyemez kişi Daha fazla sevemez kişi... Gövdesinden ayrılmak isteyen bir gölge gibi Ruhundan ayrılmak isteyen bir beden gibi. Unutulmak istiyorum ben
Anna Ahmatova Sözleri
Ölmekten korkuyor musun? Yoksa ebediyen yaşamak mı istiyorsun?
Tupac Amaru Shakur Sözleri
Olduğumuz gibi olmak ve neye yatkınsak o işle uğraşmak, hayatın yegane amacı budur.
Robert Louis Stevenson Sözleri
İngiliz hodgamdır.bir millet değil de bir yığın.yığın düşünmez, mâruz kalır. Nezleye yakalanır gibi tutulur bir fikre. Ateşi yükselince arslanlaşır, nöbet geçirince her mukaddesi unutuverir.
Cemil Meriç Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)