gece modu

At yâ sa'd! Anam babam......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: At yâ sa'd! Anam babam sana feda olsun. ( ühüd savaşı sırasında, müslümanların en büyük okçularından sa'd bin ebi vakkas 'a.)...

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
At yâ sa'd! Anam babam sana feda olsun. ( ühüd savaşı sırasında, müslümanların en büyük okçularından sa'd bin ebi vakkas 'a.) / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gerçek şu ki, Doğa Bilimi, yalnızca Beyin ve Fantezi'nin bir eseri haline getirilmiş olmak için çok uzun süredir: Gözlemlerin maddi ve bariz şeyler üzerinde sadeliğine ve sağlamlığına geri dönmesi zamanı geldi.
Robert Hooke Sözleri
Bazen olmak istediğimiz yer ile olduğumuz yer arasındaki fark gözlerimizin içine baka baka sıkar boğazımızı. Buna acımasız gerçek diyoruz.
Hermann Hesse Sözleri
Kafa hala sağlamken, bedenin insanı bırakıp gitmesi korkunç bir şey.
Simone de Beauvoir Sözleri
Gerçeğin düşmanı tabular ve inançlardır.düşünün.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Üçü kırılmış bir kalem ile kalemtrasın aşk-i misal
Sagopa Kajmer Sözleri
Ben heykeltraşım ressam değilim.
Michelangelo Buonarroti Sözleri
Yaratıcılık sadece noktaları birleştirebilmektir. Yaratıcı kişilere bir şeyi nasıl yaptıklarını sorarsanız, biraz utanacaklardır. Zira onlar aslında bir şey yapmamış, sadece ortada olan bir şeyi görmüşlerdir. Bir süre sonra bu onlar için doğal bir şey olmuştur. Yaşadıkları deneyimleri birleştirmeyi başarmışlar ve yeni şeyler oluşturmuşlardır.
Steve Jobs Sözleri
Tek gerçek çalışmak; gerisi yalan!
Erdal Demirkıran Sözleri
Tanrı'nın bilgisinin mükemmel olması ve onun aldanmaz ve aldatmaz olması inancı, vahyin temelini oluşturur.
Rene Descartes Sözleri
Ben, çiçeklileri renklileri delileri severim, bir de delilikleri.
Özdemir Asaf Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)