gece modu

Kim, (din) kardeşinin ......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Kim, (din) kardeşinin ırz ve namusunu onu giybet edene karşı savunursa, allah da kıyamet günü o kimseyi cehennemden korur....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kim, (din) kardeşinin ırz ve namusunu onu giybet edene karşı savunursa, allah da kıyamet günü o kimseyi cehennemden korur. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Edep, devlet başkanları ve benzeri kişilerin tabiatına yerleşince bunu neticesi olarak iyilikler çoğalır, bunlar iyi olarak görülüp beğenilir. Böylece halk da bunların gerçek olduğuna inanır ve iyiliklerin kabulünde birleşir. İşte istenen istikamet budur.
Platon Sözleri
Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.
Cahit Arf Sözleri
Zaman bir su gibidir, durmaksızın akar, gider.
Oyhan Hasan Bildirki Sözleri
İnsanların beni tanımadan hakkımda konuşmalarından nefret ediyorum.
Rihanna Sözleri
Okumak zaman alır. Ama inan bana televizyon yani o camlı kutu! çok daha fazlasını götürür.
Stephen King Sözleri
Canını yakan insanlara karşı İntikam almak değil, sessiz kalmak önemlidir.
Mehmet Ali Kılınç Sözleri
En tahammül edilmez zorbalık, küçük adamlarınkidir.
Napolyon Sözleri
Ey oğul! Cahili vasıta olarak kullanmaktan, işini gördürmekten uzak dur. Şayet akıllı birisini bulamazsan kendi işini kendin gör.
Lokman Hekim Sözleri
Hayatın, önemsiz şeylerde olduğu gibi, önemli şeylerde de sürekli bir yalan olduğunu kabul etmek zorundayız. Verdiği sözü tutmuyor hayat; tutsa bile, özlediğimiz şeylerin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Doğru yerde , doğru zamandayım , doğru şeyi yapıyorum.
Louise Hay Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)