gece modu

Allah, ümmetimin kalpl......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Allah, ümmetimin kalplerindeki kötü arzu ve meyılleri, söz ve fiil haline çıkarmadıkları müddetçe affeder....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Allah, ümmetimin kalplerindeki kötü arzu ve meyılleri, söz ve fiil haline çıkarmadıkları müddetçe affeder. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Arkadaşlar! Dışarı da bir şeyler oluyor farkında mısınız? Uykuda olanları sarsın, uyandırın. Herkese söyleyin, yakında ışıklar kesilebilir. Karanlıkta ne yapacaksınız?
Yılmaz Güney Sözleri
Boşuna değil pazarları sevmeyişim. Durup durup içimin kararması, gözlerimin dolması apansız boşuna değil.
Ümit Yaşar Oğuzcan Sözleri
Nasıl da unuttuk,kimsesiz odalarda, işte vaktidir kendimizden kopmanın,dediğimiz o sonsuzluk anlarının bizi herkesten ayırdığını..
Cezmi Ersöz Sözleri
İmkansız bir hakikat değildir. Bir fikirdir. İmkansız bir ifade değildir, bir cesarettir. İmkansız, potansiyeldir. İmkansız, geçicidir. İmkansız, hiçbir şeydir.
Muhammed Ali Cinnah Sözleri
En hüzünlü şiiri yazabilirim bu gece. Ben onu sevmiştim, ve oda beni sevmişti bazen.
Pablo Neruda Sözleri
Yerini vaktinde terk etmeyi bilmek, gerçek olgunluktur.
Victor Hugo Sözleri
Git işte, git arkana bakmadan. Git sevgilim buralardan, başımı belaya sokmadan.
Adem Özbay Sözleri
SETI çalışmaları her zaman sınır-bilim veya sahtebilim olarak ilan edilme riskini taşımıştır. Bu nedenle, söz konusu çalışmalara katılacakların çok donanımlı, doğru düşünen kişiler olmaları gereği vardır.
Frank Drake Sözleri
Şeriat dünyada insan en fazla hak tanıyan sistemdir.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Burası ve şimdiki an sonsuzluktur.
Erich Fromm Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)