gece modu

Konstantiniyye ( istanb......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Konstantiniyye ( istanbul ) bir gün elbet fethedilecektir. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan ve onun askeri ne güzel askerdir....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Konstantiniyye ( istanbul ) bir gün elbet fethedilecektir. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan ve onun askeri ne güzel askerdir. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İnancımıza göre sağ elin verdiğini sol el görmeyecek.
Kemal Kılıçdaroğlu Sözleri
Akıllı adam, kendisine nasihat etmesini isteyen kimseye hile yapmaz.
Hz Hasan Sözleri
Önemli olan hayatınızdaki yıllar değil, yıllarınızdaki hayattır.
Jodi Picoult Sözleri
İsteseniz de gazeteci olamazsınız; ben, bu işin doktorasını yaptım.
Oray Eğin Sözleri
Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir.
Karl Marx Sözleri
Yanılıyorsunuz, Pinokyo yalanı değil, insan olma çabasını temsil eder.
Murat Menteş Sözleri
Ruhunu kaybeden dünyayı kazansa ne çıkar?
Victor Hugo Sözleri
Dünya nasıl olması gerekiyorsa öyle. Kendini kurtaramayanı hiç kimse kurtaramaz.
Cesare Pavese Sözleri
Dünya ve Türk siyasetine böylesi gelmemiştir. Daha kundaklar böylesini sarmamıştır. Kendisi üçkağıtçı siyasetin duayenidir. Demogoji siyasetinin, münafık siyasetin duayenidir. Daha sayayım mı?
Hasan Celal Güzel Sözleri
Bil ki kötü ve yerilmiş ahlaktan uzaklaşıp, üstün bir ahlaka ve kişiliğe sahip olmak, ancak kişinin kendisinde bir kemal ve yeterlilik vehmetmesiyle ve insanların kendisinin ilim ve sanatına muhtaç olduğunu hissetmesiyle gerçekleşir.
İbni Haldun Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)