gece modu

Okumak, kadın ve erkek......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Okumak, kadın ve erkek her müslümana farzdır....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Okumak, kadın ve erkek her müslümana farzdır. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ortalama insan; görmeden bakar, duymadan dinler, hissetmeden dokunur, tat almadan yer, fark etmeden hareket eder,kokuları ayırmadan nefes alır, düşünmeden konuşur.
Leonardo da Vinci Sözleri
Adem Dedikleri Bu Adem dedikleri. El ayakla baş değil. Adem manaya derler. Surat ile kaş değil.
Kaygusuz Abdal Sözleri
Özgürlük bence, bu sonsuz yolculukta bir sonuç değil, bir başlangıç noktasıdır: Daha mutlu ve daha yaratıcı olmanın olanaklarını çoğaltan bir başlangıç.
Erol Anar Sözleri
Hayatın yolunda gidiyorsa işinin yolunda gitmesi gerekmez...
Gregory House Sözleri
Siyah gözlerinin derininde bir yer serinleyerek gülümsüyordu.
Nazan Bekiroğlu Sözleri
Ani yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.
Andre Gide Sözleri
Dinin hükümranlığını kırmak için biz bilim insanlarının yapabileceği her şey yapılmalıdır. Umarız ki sonunda, uygarlığa en büyük katkımız bu olur.
Steven Weinberg Sözleri
Dyp olarak herkese iki anahtar vaad ediyoruz.
Süleyman Demirel Sözleri
Hiç bir zaman geç kalmadınız, kaç kere yoldan dönmüş de olsanız, kaç kere döndürülmüş de olsanız, dünyanın bütün günahını taşıyor da olsanız, hayatınızdaki her şeyden kendinizi suçlu hissediyor da olsanız,kendinizin 'Yüreğiniz' tarafından kabul edileceğine inanmıyor olsanız da siz yine de 'kendinize-Yüreğinize' yürüyünüz. Hiç kimse size inanmasa da siz kendinize inanın.
Mevlana Sözleri
Oteldeki dükkânda sadece iki düzgün kitap vardı ve ikisini de ben yazmıştım.
Douglas Adams Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)