gece modu

Yiyip şükreden kimse,......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Yiyip şükreden kimse, oruç tutup susan kimseden daha üstündür....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yiyip şükreden kimse, oruç tutup susan kimseden daha üstündür. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bırak hakikat incitsin seni, bir yalan avutacağına. Bırak, kendin olduğun için sevmesinler, başkası olduğun için alkışlayacaklarına.
Kemal Sayar Sözleri
Gerçek demokrasi var olabilmesi için, o kadar insanın toplayacak bir yerin olması gerekirdi.milyonlarca insanı da bir yerde toplayamıyorsanız.temsili demokrasi ile yetinin.
Jean Jacques Rousseau Sözleri
Ben ki istanbul fatihi abd-i aciz fatih sultan mehmed, bizatihi alın terimle kazanmış olduğum akçelerimle satın aldığım istanbul'un taşlık mevkiinde kain ma'lumu'l-hudud olan 136 bab dükkanımı aşağıdaki şartlar muvacehesinde vakf-i sahih eylerim. Şöyle ki.
Fatih Sultan Mehmet Sözleri
Öfke delice koşan bir ata benzer, durmadan kendi kendini yorar.
Shakespeare Sözleri
Barışçıl olun, kibar olun, kurallara itaat edin, herkese saygılı olun; fakat biri size dokunacak olursa onu mezara gönderin.
Malcolm x Sözleri
Herkesin bir ilişkisi var; ama hiçbiri sevmiyor. Herkesin bir sevdiği var; ama hiçbiri kavuşamıyor.
Paul Auster Sözleri
Bazen işler kötü gidebilir, bu normaldir. Ancak Tibet'te bir söz vardır 'dokuz defa başarısız ol, dokuz defa yeniden dene.'
Dalai Lama Sözleri
Irak Savaşına Amerikalıların yanında girersek bir koyar üç alırız.
Turgut Özal Sözleri
Eğer kalbiniz temizse, herkes sevme mesafesindedir!
Metin Üstündağ Sözleri
Tanrıya isyan etmiyorum, sadece dünyasını beğenmiyorum.
Dostoyevski Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)