gece modu

İçinizde ehli beytım......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: İçinizde ehli beytımın durumu, nuh peygamberin gemisine benzer. O gemiye binen kurtulur, binmeyen helak olur....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İçinizde ehli beytımın durumu, nuh peygamberin gemisine benzer. O gemiye binen kurtulur, binmeyen helak olur. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Pasaportumu uzattım göçmenlik memuru, ve o baktı ve bana baktı ve dedi ki, 'Sen nesin?'
Grace Hopper Sözleri
Belçika vatandaşıyım.
Hadise Sözleri
Deha, her kusuru bağışlatır.
Romain Gary Sözleri
İnsan savaş gibi inanmadığı bir şey için acı çekeceğine, barış gibi inandığı bir dava uğruna ölse daha iyi değil mi.
Albert Einstein Sözleri
Kimsenin dünyası için, ahiretinizi yakmayın!
Hz Ömer Sözleri
Dikkatimi vermeye çalıştım ama dikkat beni verdi.
Lil Wayne Sözleri
Bizler karanlık, rahatsız edici zamanlarda yaşıyoruz: savaşlara, soykırıma, terörizme, küresel kapitalizme, sınır tanımayan militarizme, bugüne dek benzeri görülmemiş bir devlet gözetimine ve baskına, sallama bir 'terörizme karşı savaş' nidasıyla muhaliflere karşı girişilen saldırılara ve türlerin yok oluşu, yağmur ormanlarının tükenişi ve küresel ısınma gibi çeşitleri olan ekolojik bir krize tanık oluyoruz. Bilim adamları küresel ekolojik krizde, geriye dönülmez bir noktaya varmak üzere olduğumuz konusunda insanları uyarıyor. Çoğu bilim adamı da, buzulları suya ve ormanları da çöllere çeviren katastrofik değişimlerin meydana gelme hızından dolayı ciddi bir şaşkınlık yaşıyor.
Steve Best Sözleri
Aşklar içinde aşkı barındırmıyor. Son Aşkı diye yazılıyor ama aşk filan değil, onlar evcilik oyunları.
Kayahan Sözleri
İnsanların beni sevdiğini bilsem bile, sanırım insanları sevme yeteneğim yoktu. Aslında, dünyadaki insanların, 'sevgi' yeteneklerinin olup olmadığı konusunda şüphelerim var.
Osamu Dazai Sözleri
Her şey çökebilir: evler, bedenler, düşmanlar... Her şey ritmini kaybetmeye başlayınca çöker.
Miyamoto Musashi Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)