gece modu

Hasedden kaçının. Ç......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin ödünü yakıp tükettiği gibi bütün hayırları yer tüketir....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hasedden kaçının. Çünkü o, ateşin ödünü yakıp tükettiği gibi bütün hayırları yer tüketir. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Birinden korkunca ondan nefret edersiniz ama sürekli de düşünüp durursunuz onu. Kendi kendinizi aldatırsınız; aslında kötü değildir dersiniz. Ama onu görünce, tıpkı nefes darlığına tutulmuş gibi olursunuz, soluk alamazsınız.
William Golding Sözleri
İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun?
Frederic Chopin Sözleri
İnançlı olabilmek cesur olmayı tehlikeye atılabilmeyi acı ve düş kırıklığına hazırlıklı olmayı gerektirir. Emniyet ve güvenliği yaşamın birinci koşulu sayanlar inançlı olamazlar.
Erich Fromm Sözleri
Botoks yaptırdığımda komedyen Joan Rivers'e dönüyorum.
Gwyneth Paltrow Sözleri
Senin dünyaya bakan penceren kirli ise, benim çiçeklerim sana çamur görünür.
Mevlana Sözleri
Çanakkale, yeni Türkiye'nin önsözüdür.
Fazıl Hüsnü Dağlarca Sözleri
Müzik bir sanattır; dualar, ilahiler ve kilise ezgilerini doğru olarak söylemek ve güzel sesle Tanrıyı övmek için onu öğrenelim.
Jan Amos Comenius Sözleri
Ezilenler arasında din adamı yoktur. Din adamları, ezen sınıf ya da ırkların asalağıdırlar.
Jean Paul Sartre Sözleri
Dün gece yine sen düştün aklıma, oturup ağladım çocuklar gibi, sensizlik öyle zor geldiki bana, oturup ağladım çocuklar gibi.
Müslüm Gürses Sözleri
Aşklarda bakım istiyor, öğrenemedin gitti.
Cemal Süreya Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)