gece modu

Dua da bir ibadettir.......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Dua da bir ibadettir....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Dua da bir ibadettir. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Hayat öyle bir yolculuktur ki, engin denizlerde yol almaya benzer. İster, süzülürken sakin sularda, ister, boğuşurken deli dalgalarda, seni koruyan, ruhunu taşıyan, emanet bir kayıktır; gövden aslında! Pusulandır inancın, limana varman da, şansındır rüzgar, yolunu almanda, amaç limana yanaşmaksa, rüzgarı beklemeye ne gerek, verilmiştir ellere iki kürek, bunlardan biri akıl, biri de yürek!
Muhsin Ünlü Sözleri
Kovalamaktan, aramaktan yorulduğumdan beri bulmayı öğrendim.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Bilgili olun.
Sakıp Sabancı Sözleri
Vicdansızım ben. Benim vicdanım Adolf Hitler'dir!
Hermann Göring Sözleri
Büyük sorular soruyor olduğunuz gerçeği, büyüdüğünüz ve uyandığınız anlamına gelir. Kalabalıktan ayrılıyor ve biliçleniyorsunuz. Genellikle doğru soruları sorarak doğru cevapları bulursunuz. Böylelikle gerçeğinizi ve gerçek yaşamınızın keşfedersiniz.
Robin Sharma Sözleri
Akıllarımız sınırlı fakat bu sınırlılığın şartları içerisinde sonsuz olasılıklarla çevrilmişiz; işte hayatın gayesi bu sonsuzluktan kavrayabildiğimiz kadar çok şey kavramak.
Alfred North Whitehead Sözleri
Bunları yarın düşünürüm, yarın daha kolay dayanırım buna.
Margaret Mitchell Sözleri
Ben zilzurna sarhoş olsam da yaşadıklarımdan çıkarken hesabı ödeyecek kadar ayığım.
Küçük İskender Sözleri
Arılar bile en tatlı balin zehirli çiçeklerde olduğunu bilir .
John Keats Sözleri
Bu kızmış taşlar,demirler ve dikenli teller arasında, sevgilim, böylesine bir umut çiçeği çorak gözlerimde açan hayalin.
Can Yücel Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)