gece modu

Şüphesiz ki benden so......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: Şüphesiz ki benden sonra ümmetimden kur'an-ı kerim 'i okuyan bir kısım insanlar olacak. Fakat onların okuduğu boğazlarını geçmeyecek. Onla...

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Şüphesiz ki benden sonra ümmetimden kur'an-ı kerim 'i okuyan bir kısım insanlar olacak. Fakat onların okuduğu boğazlarını geçmeyecek. Onlar tıpkı okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklar, sonra da tekrar ona dönmeyecekler. O kimseler, insanların ve hayvanların en serlileri kötüleridir. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Neden hep pencerede bekleyince, daha çabuk gelir sanır o bekleyenler?
Cem Adrian Sözleri
Diğerlerini, kendinizini göz önünde bulundurarak yargılayın, nadiren yanılırsın.
George Gurdjieff Sözleri
Sevgilim, belki vefa ve merhametin coşar da, kapıyı açarsın; 'Orada, ne bekliyorsun kalk, içeri gir!' diye seslenirsin ümidiyle ben senin kapında oturmuş bekliyorum.
Mevlana Sözleri
Hayret, ba'zı kimseler bizden kerâmet isterler. Cihan pâdişahı elimize su döküyor, vâlideleri havlu tutuyor bundan daha büyük keramet mi olur?
Aziz Mahmud Hüdayi Sözleri
Söz dünyayı değiştirir, sükut seni.
Senai Demirci Sözleri
Tarih nedir, romanlarımı aştığım bir çivi.
Alexandre Dumas (Baba) Sözleri
A kardeş, keskin kılıcın üzerine atılmadasın, tövbe ve kulluk kalkanını almadan gitme.
Mevlana Sözleri
Kalbiyle bağlantısını kaybetmiş insana 'tecrübeli' denir.
Freud Sözleri
Dünyada iki güç vardır; biri kılıcın ve bir diğeri de kalemin gücü. Ancak her ikisinde de güçlü olan, kadınların gücüdür.
Muhammed Ali Cinnah Sözleri
Kendimizden yoksunsak, elbette her şeyden yoksun kalıyoruz.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)