gece modu

İman etmedikçe cennet......

Bu sayfada Hz Muhammed ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Hz Muhammed şöye başlamıştır: İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de gerçek anlamda iman etmiş olamazsınız....

Hz Muhammed Sözü

Aşağıda Hz Muhammed sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de gerçek anlamda iman etmiş olamazsınız. / Hz Muhammed

Bu sözü beğendiyseniz Hz Muhammed hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yanlış yolda yürüyeceğine, doğru yolda bekle. Belkide kendini kandırırsın; ama başkalarını kandırıp hayallerini yıkmazsın !
Gore Vidal Sözleri
Güçlü bir kadınsan, izin almaya ihtiyacın yoktur.
Lady Gaga Sözleri
Bu gidiş sana mutluluk getirmez. Çünkü ardından gelmeyeceğim...
Serkan Özel Sözleri
Bilirim herkes yalnızdır ama kaçar durur bu gerçeğinden. Günün sonunda iki kişi de girse yatağa, uykuya dalarken yalnızlığınla yüzleşirsin. Ki bu kötü değildir. Bozkır kurdu sever yalnızlığını. Kalabalık, gürültü, zaman öldüren can çekişmeler sıkar canını.
Aret Vartanyan Sözleri
Mizah büyüktür, her şeyden önce kurtarıcıdır.
Mark Twain Sözleri
Geç saatte dondurma yemek çok kötü ama bunu seviyorum.
Rihanna Sözleri
Amacımız doğruları söylemek değil, insanları etkilemek.
Joseph Goebbels Sözleri
Yazana zahmet vermeyen yazı, okuyana da zevk vermez.
Samuel Johnson Sözleri
Üzüntü, özlem, yasama olan bu bağlılığımla nasıl çıldırmıyorum daha? Çok yalnızım, dilsizlerin yalnızlığına benziyor yalnızlığım, onun için hoş görün bu gevezeliğimi, dinleyecek birini bulunca boşalttım içimi, susamazdım daha.
Franz Kafka Sözleri
Hiç bir sebep yokken sınırsızca mutlu ol. Kendi iradenle - dış etkenlerden bağımsız bir şekilde - tek bir mutluluk atomunu dahi işleyebilirsen gerçeği istediğin gibi dönüştürebilir, hayatının efendisi olabilirsin.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)