gece modu

Mutlu olmanın en garan......

Bu sayfada Aldous Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aldous Huxley şöye başlamıştır: Mutlu olmanın en garantili yolu bir başkasını mutlu etmektir....

Aldous Huxley Sözü

Aşağıda Aldous Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Mutlu olmanın en garantili yolu bir başkasını mutlu etmektir. / Aldous Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Aldous Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kader istekli olana rehberlik eder, isteksiz olanıysa sürükler.
Lucius Annaeus Seneca Sözleri
Sevgi evlilik tarafından yok edilmez. Sevgi nasıl sevileceğini bilmeyen insanlar tarafından yok edilir.
Osho Sözleri
Sev ve daha derinden sev. Acı çek ve daha derinden acı çek. Tümüyle sev ve tümüyle acı çek. Çünkü saf olmayan altın, bu yolla ateşten geçerek saf altına dönüşür.
Osho Sözleri
Mesafe iyidir, ayrılık değil!
İbrahim Tenekeci Sözleri
İki insanı birbiriyle her şeyden kolay dost kılacak bir şey varsa o da müziktir.
Hermann Hesse Sözleri
Sonra sureti aklına ve tüm dünyayı üzerine gömerler sanki...
Emre Karataş Sözleri
Dikensiz gül yoktur ama gülsüz pek çok diken vardır.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Unutma; mantığın dur demediği sürece, arzuların ısrar edecek.
Zata Sözleri
Tüm istedikleri,tüm aradıkları bağırmak için bir bahanedir: "kendimi tutamadım, ne yaptığımı bilemedim,beni affet tanrım .
Ayn Rand Sözleri
İnsanoğlunun yaşamı iyi ve kötü arasındaki ebedi mücadeleden oluşmuştur. İyilik potansiyeli ne kadar artarsa kötülük kuvvetleri de o kadar güçlenir. Kötü denilen mevhum aslında bir yanılsamadır. İnsanoğlu kötüyü gördükçe ve ona inandıkça kötüyü gerçek kılar. İnsanoğlu karşısındaki kişide kötü bir şey görürse onun bilinci de bu gerçeği onun dünyası için yaratır. Bu yüzden herkes bir diğerinde olan sadece iyi yönleri görebilmeli, kötüleri göremeyecek hale gelmelidir. Bu tabii ki görmezden gelmeli anlamına alınmamalıdır. İyiliğin gerçeği ile kendi kendine teyit edebildiği kötülük arasındaki farkı görmeye çalışmalıdır.
Eddi Anter Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)