gece modu

Şerefli bir ölüm şe......

Bu sayfada Gaius Cornelius Tacitus ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Gaius Cornelius Tacitus şöye başlamıştır: Şerefli bir ölüm şerefsiz bir ömürden daha iyidir....

Gaius Cornelius Tacitus Sözü

Aşağıda Gaius Cornelius Tacitus sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Şerefli bir ölüm şerefsiz bir ömürden daha iyidir. / Gaius Cornelius Tacitus

Bu sözü beğendiyseniz Gaius Cornelius Tacitus hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ey oğul! Cahili vasıta olarak kullanmaktan, işini gördürmekten uzak dur. Şayet akıllı birisini bulamazsan kendi işini kendin gör.
Lokman Hekim Sözleri
Yeryüzünde kaç tane gerçek var ve bu yaşadığımız hangisi?
Metin Üstündağ Sözleri
Gayri memnunlar, medeniyet kuramazlar.
İbni Haldun Sözleri
Tarihin mimarı: isyan, kadere, zamana, insana.
Cemil Meriç Sözleri
Bu kadar güzel bir gün olacağını tahmin edemezdim.
Arthur Golden Sözleri
Seni sevmeye başlamak için seviyorum seni, Sana olan sevgimi sonsuzlaştıracak Bir yolculuğa yeniden başlamak için: Bu yüzden şimdilik sevmiyorum seni.
Pablo Neruda Sözleri
Herhangi bir şeye inanan birisini ikna edemezsiniz, çünkü inançları kanıta değil, inanmaya duydukları köklü ihtiyaca dayanır.
Carl Sagan Sözleri
Denilebilir ki hiçbir şeye muhtaç değiliz; yalnız bir tek şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak! Servet ve onun doğal sonucu olan bolluk, rahat yaşamak ve mutluluk, yalnız ve ancak çalışanların hakkıdır.
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
benim aşka dahil grafiğimde çizgiler hep kırıktı
Sagopa Kajmer Sözleri
Kim, hiç değilse bir kerecik olsun, bir gün batımında dolaşırken ya da geçmişinde kalan bir günü kafasında şekillendirmeye çalışırken sonsuz bir şeyler yitirdiğini düşünmemiştir ki.
Jorge Luis Borges Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)