gece modu

Umutla yaşayan, müzik......

Bu sayfada George Herbert ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. George Herbert şöye başlamıştır: Umutla yaşayan, müzik olmadan da dans eder....

George Herbert Sözü

Aşağıda George Herbert sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Umutla yaşayan, müzik olmadan da dans eder. / George Herbert

Bu sözü beğendiyseniz George Herbert hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Birini ya da bir şeyi sevmek, değer vermek, onu her şeyiyle sevmek demektir çoğu zaman. Ne olduğunu, ne olacağını, sınırlarını bilip, hatalarıyla, eksiklikleriyle, yanlışlarıyla ve sebep olduğu üzüntülerle kabul etmek demektir.
Ali Lidar Sözleri
Farklı olabilmek için yeteri kadar şanslısın, asla değişme.
Taylor Swift Sözleri
İnsanın hayatını yöneten, akıl değil, talihtir.
Marcus Tullius Cicero Sözleri
Günümüzde insanlar, yalnızca fiyatı biliyorlar, değeri değil.
Oscar Wilde Sözleri
TAŞ gibi kadınların, TOPRAK olacağı bir gün gelecek ! Sizler baktınız. Günahlardan başka ne kazandınız? Ben bakmadım, ne kaybettim?
Said Nursi Sözleri
Modern eğitim yöntemlerinin, kalıtsal araştırma merakını hala öldürmemiş olması, neredeyse mucizedir.
Albert Einstein Sözleri
Kışın bir deliğe gizlenen hayvanlar gibi kendi içime ne kadar çekilsem, başkalarının seslerini o kadar net duyuyor, kendi sesimi boğazımda işitiyordum.
Sadık Hidayet Sözleri
Bilge birinin dediği gibi hayat çok kısa ve öğrenecek de çok şey var.
Vladimir Bartol Sözleri
İnsan sevmezse eve gelir. Gider aktarlara bakar. Yarasına biraz uzaklık basar. Küçük dükkânlarda uzun konuşur. Bin çeşit önlem geliştirir. Gökyüzü çoktan inmiştir yere. Zamansızdır. Seslerden üşür. Insan sevmezse mezarını küçük düşürür.
Şükrü Erbaş Sözleri
Belirli bir dünyada ne kadar az kanun varsa Mutlakın iradesine o kadar yakındır; belirli bir dünyada ne kadar çok kanun varsa mekaniklik o kadar fazla olup Mutlakın iradesine olan mesafe de o kadar fazladır.
George Gurdjieff Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)