gece modu

Kiminle evlendiğin önem......

Bu sayfada Marlon Brando ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Marlon Brando şöye başlamıştır: Kiminle evlendiğin önemli değil. Çünkü başkasıyla evlenmiş olarak uyanırsın....

Marlon Brando Sözü

Aşağıda Marlon Brando sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kiminle evlendiğin önemli değil. Çünkü başkasıyla evlenmiş olarak uyanırsın. / Marlon Brando

Bu sözü beğendiyseniz Marlon Brando hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Zihin önemli düşünceleri, en hareketsiz olduğu sıradan zaman dilimlerinde üretir.
Alain De Botton Sözleri
Unutmak için en iyi çare unutmaya çalışmak değil, çalışmamaktır.
Peyami Safa Sözleri
Ben söylediklerimden sorumluyum. Ama sizin ne anladığınızdan sorumlu değilim.
Miguel Ruiz Sözleri
Düşmeseydim zaten inecektim.
Nasreddin Hoca Sözleri
Geçmişimde ülkemin yaşadıklarından zaman zaman şikâyet ederdim. Korkarım ki çocuklarım ve torunlarım bırakın şikâyeti, güvenli ve aydınlık bir çevrede yaşamayı bile çok arayacaklar.
Ali Demirsoy Sözleri
Biz şairler nefretten nefret ederiz ve savaşa karşı savaşırız.
Pablo Neruda Sözleri
Bazı insanlar merkezlerine düşmanı öylesine yerleştirir, başka birinin davranışlarına öylesine saplanırlar ki, o kişinin kaybetmesinden başka bir şey istemezler. Bu, kendilerinin de kayba uğraması anlamına gelse bile aldırmazlar. Düşmanca bir çarpışma felsefesidir: Savaş felsefesi!
Stephen Covey Sözleri
Yalnızlık, adam olmayanın vereceği sevgiden, saygıdan yeğdir.
Mevlana Sözleri
Kötülük nedir bilmemek bir erdem değil, ahmaklıktır: buna hayranlık duymak, saat kullanmadığımızı bilmeyen birinin saatinizi çalmadı diye ödüllendirmeye benzer. Erdem, kötülükle iyilik arasında seçim yapabilmek demektir, ve bilgili olmadan seçim yapmak olanaksızdır.
George Bernard Shaw Sözleri
Her gözyaşının ayrı bir anlamı vardı. Her damlanın hangi zamanda, hangi mekânda, hangi kişiyle paylaşıldığı önemliydi. Gözyaşları ne kadar çok şeye tercümanlık yapıyordu! Damladığı, süzüldüğü, aktığı veya kana dönüştüğü zaman, hep ayrı manaları vardı. Gözyaşları gizli duyguları açığa vuran mektuplar gibiydi.
İskender Pala Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)