gece modu

Sözlerim aynı zamanda......

Bu sayfada Czeslaw Milosz ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Czeslaw Milosz şöye başlamıştır: Sözlerim aynı zamanda bir isyandır. Doktrinin kendi adına işlenen suçları haklı göstermeye hakkı olduğunu reddediyorum....

Czeslaw Milosz Sözü

Aşağıda Czeslaw Milosz sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Sözlerim aynı zamanda bir isyandır. Doktrinin kendi adına işlenen suçları haklı göstermeye hakkı olduğunu reddediyorum. / Czeslaw Milosz

Bu sözü beğendiyseniz Czeslaw Milosz hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bu neş'enin sonı elbetde ser-girânlıkdur.
Nabi Sözleri
Aşk,her şeydedir ama hiçbirşeyde görünmez.
Mevlana Sözleri
En gizliler!, en güçlüler!, en korkusuzlar!, en yarıgeçemsiler!, bir ışık istermisiniz? Bu dünya kudrete yönelik iradedir. Bunun dışında hiçbir şey değildir. Bizzat sizde kudrete yönelik iradesiniz. Bunun dışında hiçbir şey değilsiniz!
Friedrich Nietzsche Sözleri
Gerçek savaşçılar, başkalarının üstünde hakimiyet kurmak ya da onları kontrolleri altına almak için savaşmazlar, onlar kendileri için gerçekten önemli olan tek bir şeyi, kendi içsel özgürlüklerini kazanmak uğruna savaşırlar.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter.
Malcolm x Sözleri
Her şeye rağmen seni seviyorum çünkü insan kusurlarını da sevebilmeli...
Emre Karataş Sözleri
Hiç kimsenin dünyayı iyileştirmeye başlamak için bir saniye bir beklemek zorunda olmaması ne harika bir şey.
Anne Frank Sözleri
Kirli çevre insanın ruhunu kirletir, kirli ruhlar çevreyi kirletir.
Aziz Nesin Sözleri
Laiklik o kadar karmaşık bir kavram ki ne ben tam olarak algılayabilirim ne de sayın başkanım Deniz Baykal. (Telefonunu açık unuttuğu sırada dinlenen ifadelerden.)
Önder Sav Sözleri
Meğer susmak; insanın içiyle konuşmasıymış, geç farkettim.
Kahraman Tazeoğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)