gece modu

Unutmayalım ki modern ......

Bu sayfada Ulus Baker ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Ulus Baker şöye başlamıştır: Unutmayalım ki modern zamanların her yeni kuşağı imajlarla ve onların çeşitlenen, birbirlerini yutan veya birbirinin yerini alan türleriyle g...

Ulus Baker Sözü

Aşağıda Ulus Baker sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Unutmayalım ki modern zamanların her yeni kuşağı imajlarla ve onların çeşitlenen, birbirlerini yutan veya birbirinin yerini alan türleriyle gitgide daha haşır neşir. Gitgide daha az okuyor, daha çok seyrediyoruz. / Ulus Baker

Bu sözü beğendiyseniz Ulus Baker hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sevgiden, tortulu bulanık sular arı-duru bir hale gelir. Sevgiden, dertler şifa bulur. Sevgiden, ölüler dirilir. Sevgiden, padişahlar kul olur. Bu sevgi de bilgi neticesidir.
Mevlana Sözleri
Öyle ulu orta kokma bir daha. Vardık sanıyorum cennete.
Emre Karataş Sözleri
Gemi kullanmayı öğrenmek için fırtınalardan korkmam.
Louisa May Alcott Sözleri
Kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, bir insan kalbidir..
Marlynn Longston Sözleri
Türkiye'de aydın geçinenler doğu'ya doğru seyreden bir geminin güvertesinde batı yönünde koşturarak batılılaştıklarını sanırlar.
Sakallı Celal Sözleri
Hayat, olmaması gereken bir hataydı.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Ne var ki her yandan 'düşünmeyin! Aklınızı kullanmayın!' diye bağırıldığını ısıtıyorum. Subay, düşünme, eğitimini yap! , maliyeci düşünme, vergini öde! , din adamı düşünme, inan! Diyorlar.
İmmanuel Kant Sözleri
Kadınlar ve diğer dünyevi sorunlar hakkında büyük olasılıkla senden daha fazlasını biliyorum. Freud'un bizlere söylediği gibi, kadınlar düşündükleri ya da söyledikleri şeylerin tersini isterler, düşünürsen çok da kötü bir şey değil, çünkü erkekler onların tersine açıkça kendi üreme ve sindirim organlarını düşünürler.
Carlos Ruiz Zafon Sözleri
Tanrı oldu. Cennet bomboş - ağlayın çocuklar, artık babanız yok.
Gerard de Nerval Sözleri
Bir saatlik, bir günlük hürriyet, tutsaklık altındaki ölümsüzlüğe bedeldir.
Joseph Addison Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)