gece modu

Evin ne kadar harika ol......

Bu sayfada Tove Jansson ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Tove Jansson şöye başlamıştır: Evin ne kadar harika olduğunu görmeden önce uzun bir yolculuğa çıkmalısınız....

Tove Jansson Sözü

Aşağıda Tove Jansson sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Evin ne kadar harika olduğunu görmeden önce uzun bir yolculuğa çıkmalısınız. / Tove Jansson

Bu sözü beğendiyseniz Tove Jansson hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kimseyle konuşmuyorum. Böyle daha iyi oluyor sanki. Bir anlamı olduğundan değil. Konuşamadığımdan da değil. Canım istemiyor sadece. Aslında canım isterse bir saksı bitkisiyle hava durumu hakkında bile konuşabilirim. Ama hiç canım istemiyor işte. Sahiden de hiçbir şey söylemeden susarsam ne demek istediğim anlaşılabilir mi ki?
Ali Lidar Sözleri
Gerçekten buluşmak için önce kopmak lazım.
Mustafa Sandal Sözleri
Bazen bulunmak için kaybolmak gerekir.
Gayle Forman Sözleri
Aşkın efendiliği iyidir, çünkü o, ona inanan kişinin ruhunu bayağı şeylerden uzak tutar.
Dante Alighieri Sözleri
O okurken uykuya dalar gibi aşık oldum: önce yavaş yavaş sonra bir anda.
John Greenleaf Whittier Sözleri
Gayesiz yaşayanlar nasipsiz kalırlar.
Sadi Şirazi Sözleri
Şans, kader ve kısmet, yararlanmasını bilenler için vardır.
Sakıp Sabancı Sözleri
-Hiçbir şey asla hayal ettiğin gibi olmuyor . -Evet doğru . Ama hayal etmezsen hiçbir şey de gerçekleşmez . Hayal etmek kusursuz değildir.
John Green Sözleri
Durur ve dikkat kesilir: nedir yanıltan onu? Nedir kulaklarından hiç gitmeyen bu uğultu? Bir vakitler o zincirlere vurulmuş insanın iç dünyası. Şimdi hep zincir şakırtılarıyla dolu !
Friedrich Nietzsche Sözleri
Hayatını değiştirmek istiyorsan önce kelimelerini, cümlelerini değiştirerek başla. Mümkün değil demek yerine mümkün yapamam demek yerine yapabilirim keşke demek yerine iyi ki yarın demek yerine bugün sonra demek yerine şimdi İnan, yaptıklarından, hataların da dahil pişmanlık duyma, hiç bir şeyi erteleme.
Ayça Akın Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)