gece modu

Çölün ortasında kal......

Bu sayfada Ernesto Sabato ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Ernesto Sabato şöye başlamıştır: Çölün ortasında kalakalmış ve hızla yer değiştirmek isteyen biri için hızın hiçbir önemi yoktur. Nereye giderse gitsin manzara hiç değ...

Ernesto Sabato Sözü

Aşağıda Ernesto Sabato sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Çölün ortasında kalakalmış ve hızla yer değiştirmek isteyen biri için hızın hiçbir önemi yoktur. Nereye giderse gitsin manzara hiç değişmeyecektir. / Ernesto Sabato

Bu sözü beğendiyseniz Ernesto Sabato hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip olanlar değildir. Her şeyin en iyi şekilde kıymetini ve değerini bilip, her zaman şükredenlerdir.
Remzi Karakuş Sözleri
Dünyanın bu karışık halinde içe bakmaya devam. Kendi içimizdeki şiddet ile yüzleşmeye devam. İçimizdeki şiddetten öğrenmeye, şefkate dönüşene kadar yanında oturmaya devam. Madem gidip silahların önünde duramıyoruz, içimizdeki şiddetin önünde duralım.
Carl Gustav Jung Sözleri
Seni hissetmeye başladığım andan itibaren dilimin ucunda olan o iki kelimeyi bir türlü söyleyemedim. Bir an geldi ve vakit geçmişti. Ben sendeki kendim'e geç kalmıştım.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Hayvanlarla insanları ayıran; taşıdıklarıdır.
Eren Ali Gül Sözleri
Hiçbir şey icat edilmedi, yeniden keşfedildi.
Auguste Rodin Sözleri
İnsanlara, kendilerini nankörlüğe mecbur edecek kadar büyük hizmetlerde bulunmayız.
Balzac Sözleri
Nazar etme ne olur, gasp et senin de olur.
Atalay Demirci Sözleri
Herkes kırılamaz, ipince bir dal olmak gerekir kırılmak için, ama dünya kütüklerin.
Yılmaz Odabaşı Sözleri
Hiçbir şey öğrenmemiz gerekeni bize öğretmeden başımızdan asla gitmez.
Pema Chödrön Sözleri
Aksini diyenin alnını garislarim!
Süleyman Demirel Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)