gece modu

O zamanlar her şey muc......

Bu sayfada Ernesto Sabato ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Ernesto Sabato şöye başlamıştır: O zamanlar her şey mucizelerle dolu ve parlaktı oysa şimdi içinde yaşadığım anlamsız ve kayıtsız dünyada her şey karanlık ve donmuştu....

Ernesto Sabato Sözü

Aşağıda Ernesto Sabato sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
O zamanlar her şey mucizelerle dolu ve parlaktı oysa şimdi içinde yaşadığım anlamsız ve kayıtsız dünyada her şey karanlık ve donmuştu. / Ernesto Sabato

Bu sözü beğendiyseniz Ernesto Sabato hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Aslan soylu, heybetli bir hayvandır; ama yine de hayvandır!
Mehmet Murat İldan Sözleri
Unutmak ve beklemek insanı en çok acıtan eylemlerdir; ama bunların ne kadar süreceğini bilememek acıların en beteridir!
J. Christophe Sözleri
Büyük adam yaşamın amacını senin gibi zengin olmakta, kızlarının kurallara göre evlenmelerinde, politik kariyerde, profesör süslerinde görmüyor. Senin gibi olmadığı için onu 'dahi' ya da 'tuhaf' olarak adlandırıyorsun. Ama o senin boş gevezelik toplantıların yerine kendi düşünceleriyle yalnız kalmayı tercih ettiğinde onun toplumsal olmadığını söylüyorsun. Sen küçük ada, bu sıradan dürüst adamın karşısında yozlaşmışlığın içinde kendini 'normalliğin' prototipi olarak çıkarıyor ve ona 'anormal' diyorsun. Onu küçücük ölçülerinle ölçüyorsun ve senin normallik ölçülerine uymadığını düşünüyorsun.
Wilhelm Reich Sözleri
Küçük başlayın, büyük düşünün.
Steve Jobs Sözleri
Kalbine ateş düşmesinden de sakın, kalbinin buz tutmasından da.
J. R. R. Tolkien Sözleri
Yaşamak için mükemmel anın gelmesini beklersek, sonunda hiç yaşamadığımızı fark edebiliriz.
Dan Millman Sözleri
Hakikat ülkesinin yolu yoktur.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Özgürlüğün şarkısını şiddetin çalgısıyla çalamayız.
Stanislaw Jerzy Lec Sözleri
Ellerime sarılır beni bir gün unutacaksan bir gün bırakıp gideceksen boşuna yorma derdi boş yere mağaramdan çıkarma beni alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna tedirgin etme beni bu sefer geride bir şey bırakmadım tasımı tarağımı topladım geldim neyim var neyim yoksa ortaya döktüm beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.
Oğuz Atay Sözleri
Bütün katiller, sanıldığının aksine, inançsızlardan değil, fazla inananlardan çıkar.
Orhan Pamuk Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)