gece modu

Din, sözde 'erdem'leri......

Bu sayfada Jean Meslier ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Jean Meslier şöye başlamıştır: Din, sözde 'erdem'leriyle insanları aldatmaktan başka bir şey yapmamıştır....

Jean Meslier Sözü

Aşağıda Jean Meslier sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Din, sözde 'erdem'leriyle insanları aldatmaktan başka bir şey yapmamıştır. / Jean Meslier

Bu sözü beğendiyseniz Jean Meslier hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sinsilik, insan içindeki şeytandır.
Platon Sözleri
Dış uğraşlara daldığımızda aslında andalıktan koşarak kaçıyoruzdur.
Robert Burton Sözleri
Aşırı hız yapan hayaller, gerçeklere çarparak durur.
Charles Bukowski Sözleri
Seni sevmeyene asla sabır gösterme. "çünkü, sabrının adı yüzsüzlük, fedakarlığın adı eziklik, sevginin adı kişiliksizlik olur.
Boris Vian Sözleri
Eğer cesur değilsen samimi olamazsın. Eğer cesur değilsen sevemezsin. Eğer cesur değilsen güvenemezsin. Eğer cesur değilsen,gerçeğin peşine düşemezsin. O yüzden önce cesaret gelir. Ve diğer her şey onu izler.
Osho Sözleri
Hayattaki tek pişmanlığım,başka biri olmamam.
Woody Allen Sözleri
Sahip olduklarının tadını çıkarmayı öğren. Çünkü vaktini sahip olamadıklarının acısına ayırırsan tek üzülen sen olursun!
J. Christophe Sözleri
Senden benden önce de vardı bu gün bu gece felek dönüp durmadaydı hep bu gördüğünce usulca baş toptağa, çünkü bastığın yer bir güzelin gözbebeğiydi beş on yıl önce.
Ömer Hayyam Sözleri
Kimsenin hayallerini çalmasına izin verme. Onlar senin hayallerin, onların değil.
Dan Zadra Sözleri
Kadın hareketinin fazlasıyla romantikleştirilmeye çalışıldığını düşünüyorum. İyi ya da kötü, hareketin temsil ettiği bütün kadınlık konumları feminizmin zaferi olarak yorumlandı. Özeleştiri konusunda pek de başarılı sayılmayız.
Doris Lessing Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)