gece modu

Hayatı anılarda yaşa......

Bu sayfada Recep Bilginer ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Recep Bilginer şöye başlamıştır: Hayatı anılarda yaşamak, bir duygusallığı dile getirdiği kadar, boş geçmemiş günlerin birikimini de simgeliyor....

Recep Bilginer Sözü

Aşağıda Recep Bilginer sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayatı anılarda yaşamak, bir duygusallığı dile getirdiği kadar, boş geçmemiş günlerin birikimini de simgeliyor. / Recep Bilginer

Bu sözü beğendiyseniz Recep Bilginer hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dünyayı ve dünyadaki şeyleri sevmediğimiz, onlardan yalnızca yararlandığımız için yaşamla bağımızı yitirdik. Şefkat duygumuzu, duyarlılığımızı, güzel şeylere tepkimizi yitirdik; doğru ilişkinin ne olduğunu ancak bu duyarlılığın yeniden kazanılmasıyla anlayabiliriz.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Kalabalıklar içinde kimsenin yüzü kendisine ait değildir.
Ertürk Akşun Sözleri
Ne olduğun kulağımda öylesine çınlıyor ki, ne dediğini duyamıyorum.
Ralph Waldo Emerson Sözleri
Koleje başladığımda, oyunculuk aslında bana çok riskli bir iş gibi görünüyordu. Bütün arkadaşlarım Wall Street'e veya hukuk fakültelerine başvurdular. Ama ben sonunda riske girmeyi tercih ettim.
Wentworth Miller Sözleri
Acı mühim değil, umut yoruyor insanı.
Ece Temelkuran Sözleri
Her çağ kendi kelimelerini söyletmiş kelimeye; her demagog kendi yalanlarını.
Cemil Meriç Sözleri
Gitmeyi seçtin ya, artık tek düşmanın kendinsin...
Emre Karataş Sözleri
Güniz sokak'ta nazmiye ile tavuk besleyecek değiliz.
Süleyman Demirel Sözleri
Az bilgisi olup çok konuşan, parası olmayıp çok harcayana benzer.
Napolyon Sözleri
Kimisinin mutlulugu bir resim kimisinki dört mevsim kelebeğin ömrüne bedel bir geleceğin getirecel hediyesi nedirki bilemedim.
Ceza Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)